Посилення фундаменту гвинтовими палями

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Зміцнення фундаменту гвинтовими палями

Необхідність додаткового посилення старого фундаменту споруди може виникнути з низки причин. Найчастіше виникають такі проблеми як: часткове руйнування основи, утворення тріщин. Це відбувається при тривалій експлуатації будови, а також через рух грунту, перевищення розрахункового навантаження на фундамент або порушення технології при будівництві. Також, посилювати фундамент, доводиться за зміни конструкції споруди. Наприклад, при надбудові другого поверху, або під час встановлення важкого обладнання в цеху, яке потребує додаткового фундаменту.

Зміцнення або посилення фундаменту гвинтовими палями це доопрацювання вже наявної основи, яка з однієї з описаних вище причин не може нести навантаження від споруди. Для цієї мети по периметру будівлі на впритул до існуючого фундаменту монтують геошурупи на глибину спирання в шари ґрунту, що добре несуть.

При посиленні фундаменту використовують спеціалізовану техніку для монтажу паль. Якщо під’їзд техніки до будівлі неможливий, тоді монтаж можна виконати вручну.

Для розподілу навантаження між усіма змонтованими геошурупами використовується сталевий або залізобетонний ростверк. Що допомагає рівномірно розподілити навантаження, що сприймається, між усіма палями.

Посилення фундаменту геошурупами відбувається за рахунок монтажу додаткових сталевих балок, які спираються на ростверк та розташовуються під стінами будівлі. Тобто все навантаження будівлі зрештою перерозподіляється між старим і новим фундаментом.

Посилення фундаменту

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію з проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти