головна > Блог > Як доглядати меблі з дерева?

БУДІВНИЦТВО ГВИНТОВОГО ФУНДАМЕНТА НА СХИЛІ

Будівництво фундаменту на схилі висуває особливі вимоги до розрахунку стійкості схилу. Величезні обсяги бетону можуть привести до сповзання шарів грунту зі схилу. Що стосується економічної сторони питання, то горбиста місцевість вимагає значно більших витрат на землерийні і бетонні роботи, включаючи запасні обсяги бетону для компенсації нерівностей рельєфу.
Використання геошурупів Pillar для зведення фундаменту на схилі дозволяє забезпечити 2х і навіть 3х кратну економію в порівнянні з бетонним фундаментом. А в деяких випадках взагалі дозволити побудується на такий будмайданчику.
В об’єктах на схилах другим за важливістю пунктом, після геології, є геодезична зйомка висот під плямою будівлі. Геодезія дозволяє чітко вирахувати посадку оголовка геошурупа по рельєфу і врахувати додаткову довжину ствола палі на компенсацію різниці висот. Для геошурупов, що піднімаються над поверхнею більш ніж на 50-70 см ми використовуємо діагональні зв’язку.
Ці зв’язки працюють як стабілізатори проти скручування палі, які не зануреної в грунт, при подачі повної проектної потужності. Під повної проектної навантаженням слід розуміти не тільки масу конструкції, але і снігове масу на покрівлі, а також експлуатаційні навантаження від людей, меблів і техніки по перекриттях.
Використовуючи гвинтовий фундамент на геошурупах Pillar можна побудувати будинок на схилі, при цьому добитися значної економії в порівнянні з бетонним фундаментом.

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти