Гвинтові палі для дитячих майданчиків

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Пальово-гвинтовий фундамент для дитячих майданчиків

Гвинтові палі знаходять широке застосування з організацією ігрового простору для дітей. Ігрові майданчики на гвинтових палях можна зводити і на приватній території та у дворах багатоповерхових будинків. Такі майданчики надійні, екологічні та головне – травмобезпечні. Палі для дитячих майданчиків гарантують стабільність та безпеку всієї конструкції.

При монтажі фундаменту для дитячого майданчика дуже важливо закрутити палю в ґрунт за глибину промерзання. Це виключить вплив сезонного коливання ґрунту на конструкцію і не дасть пальово-гвинтовому фундаменту зрушити або розхитатися.

Гвинтові палі для дитячих майданчиків мають ряд переваг перед класичним фундаментом:

Переваги фундаменту на гвинтових палях для складів

Простота монтажу

Здійснити монтаж фундаменту можна протягом кількох годин. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку та проводити земляні та бетонні роботи.

Мобільність

При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати та зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент цією особливістю не має.

Монтаж фундаменту за 48 годин

Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Почати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу геошурупів. Після установки фундамент на гвинтових палях не вимагає усадки, так як після загвинчування геошурупів ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу опори.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

 
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.
 

Можливість проведення монтажу в холодну пору року

Порівняно з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час потребує додаткових фінансових витрат, пов’язаних з організацією теплоізоляції бетону, встановлення гвинтових паль може проводитись у звичайному робочому режимі.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Збір навантажень та геологія

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робиться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Проектування

Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи та вузли з’єднання для пальового фундаменту дитячих майданчиків виготовляються за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.

Монтаж

Пальові фундаменти дитячих майданчиків встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються пілари, потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові будівлі займає лише кілька днів.

Приклади робіт

Реконструкция фундамента на подстанции «Киевская»

Реконструкция фундамента на подстанции «Киевская»

Реконструкция фундамента на подстанции «Киевская»

Реконструкция фундамента на подстанции «Киевская»

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти