Альтанки

Проектування та монтаж пальових фундаментів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Свайно-гвинтовий фундамент для альтанок

Гвинтові палі добре зарекомендували себе у присадибному будівництві і тому альтанка на гвинтових палях – розумне рішення для невеликої присадибної ділянки. На спорудження альтанки на палях знадобиться один день.

Гвинтові палі для альтанки мають важливу перевагу: зберігають навколишній грунт у незайманому вигляді і не псують ландшафт. З цієї причини альтанку на гвинтових палях можна зводити на галявині, у лісі чи присадибній ділянці. А для екологічно чистих місць та санаторіїв така перевага має першорядне значення. До того ж такий фундамент для альтанок можна легко звести навіть на схилі, адже гвинтові палі відмінно справляються з перепадом рівня грунту. Палі для альтанок закручуються у ґрунт без буріння свердловин.

Альтанка на гвинтових палях відмінно вписується в будь-який ландшафт і дарує комфорт та затишок.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту альтанок, підготовляє креслення для альтанок та проводить розрахунки фундаменту для альтанок. Проектування фундаменту альтанок також входить до наших послуг.

Переваги фундаменту на гвинтових палях

Монтаж фундаменту за 48 годин

Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Почати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу піларів. Після установки, фундамент воріт і огорож на гвинтових палях, не вимагає усадки, так як після загвинчування геошурупів ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.

Вирішення проблем рельєфу

Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент потребує великих трудових та фінансових витрат.

Простота монтажу

Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку та проводити земляні та бетонні роботи.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Можливість проведення монтажу в холодну пору року

Порівняно з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час потребує додаткових фінансових витрат, пов’язаних з організацією теплоізоляції бетону, встановлення гвинтових паль може проводитись у звичайному робочому режимі.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалісти роблять висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Пальові фундаменти промислових будівель установлюються за короткий термін. Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти