SIP-панельні будинки

Проектування та монтаж пальових фундаментів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Гвинтовий фундамент для SIP-панельного будинку

Завдяки чудовій теплоізоляції, простому монтажу та екологічності SIP-панельні будинки набули широкого поширення по всьому світу. Влітку такі будинки чудово зберігають прохолоду, а взимку – тепло.

SIP-панелі складаються з двох плит OSB по краях та спіненого пінополістиролу між ними. Через закриті пори і повітря в них пінополістирол добре зберігає тепло або прохолоду. Така структура робить його добрим утеплювачем.

Будинок із сип панелей на палях енергоефективний та вогнестійкий. СІП-панель товщиною всього 120 мм має таку ж енергоефективність як і цегляна кладка товщиною 2.5 м або залізобетон товщиною 4.2 м. Плити OSB обробляються антипіреном. Матеріал, оброблений цією речовиною, стає вогнестійким і набуває здатності до самозагасання.

Переваги фундаменту на гвинтових палях

Монтаж фундаменту за 48 годин

Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Почати  будівництво будівлі можна відразу ж після закінчення монтажу піларів. Після установки, фундамент воріт і огорож на гвинтових палях, не вимагає усадки, так як після загвинчування геошурупів ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.

Вирішення проблем рельєфу

Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент потребує великих трудових та фінансових витрат.

Простота монтажe

Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку та проводити земляні та бетонні роботи.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, чщо дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Можливість проведення монтажу в холодну пору року

Порівняно з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час потребує додаткових фінансових витрат, пов’язаних з організацією теплоізоляції бетону, встановлення гвинтових паль може проводитись у звичайному робочому режимі.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робляться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Палеві фундаменти промислових будівель установлюються за короткий термін. Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти