Промислові
споруди
на гвинтових палях

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Палево-гвинтовий фундамент для промислових будівель

Фундамент будь-якої будівлі несе на собі основне навантаження його надземних конструкцій та передчасне руйнування фундаменту призводить до аварійних ситуацій. Під час зведення фундаменту для промислових споруд пред’являються підвищені вимоги.
Одним з найнадійніших і найбезпечніших фундаментів для промислових споруд є пальово-гвинтовий фундамент. Сьогодні цей тип фундаменту застосовується для будівництва багатьох промислових об’єктів: ангарів, виробничих цехів, складів, елеваторів, опор ЛЕП, електрогенераторів, щогл зв’язку, сонячних панелей, дитячих майданчиків, мостів і опор автономного освітлення.
Компанія PILLAR пропонує гвинтові палі для будівництва фундаментів для промислових споруд. Ми виробляємо, проектуємо та монтуємо пальово-гвинтові фундаменти для промислових споруд у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Переваги фундаменту на гвинтових палях для промислових споруд

Економія часу

Пальові фундаменти для промислових будівель дозволяють заощадити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.

Зручність та простота

Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів та техніки. Зручність доставки на об’єкт. Мінімальний ризик порушення технології.

Всесезонність

Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року та погодних умов.

Монтаж у слабкому та водонасиченому грунті

Монолітний чи колонний фундамент можна монтувати лише на твердому стійкому ґрунті. Фундамент на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах, наприклад, для зведення вітрогенераторів, опор газопроводу та нафтопроводу, щогл ЛЕП, вишок зв’язку, фундаментів під колони одноповерхових промислових будівель та інших об’єктів.

Точний розрахунок

Можливість точно розрахувати вартість фундаменту та не перевищити кошторис.

Відсутність шуму та вібрації

Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть у складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Збір навантажень та геологія

Перед початком розрахунку фундаменту нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань та проект майбутньої споруди. Якщо замовник не має необхідних даних, ми допоможемо це зробити разом з нашими перевіреними партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.

Проектування

Важливим етапом перед виконанням робіт є проектування. Доволі часто геошурупи та вузли з’єднання для пальового фундаменту промислових будівель та споруд виготовляються за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.

Монтаж

Палеві фундаменти промислових будівель установлюються за короткий термін. Спочатку монтуються пілари, потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові будівлі займає лише кілька днів.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти