Гвинтові палі для складів

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві,Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Пальово-гвинтовий фундамент для складів

Будь-який склад має бути надійним та стабільним. Будівля, яка потребує серйозного ремонту, не є надійним місцем для зберігання продукції. Проблеми з фундаментом можуть викликати обвал будівлі і призвести до втрати продукції, що складується. Крім того нестійкий і ненадійний фундамент схильний до руйнування через промерзання грунтів та їх зміщення. В даному випадку вибір пальово-гвинтового фундаменту – оптимальне рішення.

Гвинтові палі для складів використовуються досить часто. Фундамент на їх основі має багато переваг, а його експлуатація надійна і безпечна:

Переваги фундаменту на гвинтових палях для складів

Економія часу

Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють заощадити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.

Зручність та простота

Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів та техніки. Зручність доставки на об’єкт. Мінімальний ризик порушення технології.

Всесезонність

Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року та погодних умов.

Монтаж у слабкому та водонасиченому грунті

Монолітний чи колонний фундамент можна монтувати лише на твердому стійкому ґрунті. Фундамент для ангарів на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах.

Точний розрахунок

 
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту та не перевищити кошторис.
 

Відсутність шуму та вібрації

Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть у складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Збір навантажень та геологія

Перед початком розрахунку фундаменту нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань та проект майбутньої споруди. Якщо замовник не має необхідних даних, ми допоможемо це зробити разом з нашими перевіреними партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.

Проектування

Важливим етапом перед виконанням робіт є проектування. Доволі часто геошурупи та вузли з’єднання для пальового фундаменту складів виготовляються за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.

Монтаж

Пальові фундаменти складів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються пілари, потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові будівлі займає лише кілька днів.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти