Сонячні електростанції

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Будівництво сонячних електростанцій

Компанія PILLAR виготовляє металоконструкції для сонячних панелей. Такий каркас для сонячних панелей мають високу надійність, міцність і стабільність, а так само, в плані збирання, добре поєднується з геошурупами нашого виробництва. У нас розроблені типові металоконструкції як для наземних станцій, так і для станцій, що розташовуються на дахах будівель.

Наші інженери допоможуть складати проект сонячних станцій як побутових так і промислових. Можливий розрахунок унікальних металоконструкцій під Ваші потреби.

Комплект кріплень для сонячної станції поставляється на Вашу ділянку повністю готовим для самостійного складання. Також ви можете зібрати станцію за допомогою нашої монтажної бригади. Наші монтажники збирають станцію потужністю 30 кВт за 3 дні.

Етапи встановлення

Оформлення замовлення

Для початку розрахунку від замовника нам необхідно отримати такі дані: бажану потужність станції, розмір та товщину панелей, кількість столів та рядів, а також орієнтацію панелей, їх кут нахилу та підйом над землею. Для будівництва великих об’єктів також знадобляться дані геологічних досліджень.

Проектування

Щоб правильно розмістити на ділянки столи для сонячних станцій, необхідно провести грамотну проектну роботу. Тут враховується розмір та вага конструкції, її площа, геологія ґрунту, вітрові та снігові навантаження. Результатом проведених розрахунків є визначення оптимального розміру геошурупів та рівномірний розподіл навантаження на конструкцію.

Монтаж

Установка конструкцій починається відразу після першого постачання об’єкт. Складний рельєф чи погані погодні умови не є перешкодами для монтажу гвинтового фундаменту для сонячних батарей. Спочатку виконується розмітка пальового поля, монтуються геошурупи, потім встановлюється каркас для сонячних панелей та встановлення самих панелей. Також ми можемо змонтувати додаткові споруди.

Приклади робіт

Паркінг – електростанція 1,5 МВТ у Львівській області

Сонячна електростанція 12 МВТ у Київській області

Сонячна електростанція 4,3 МВТ у Харківській області

Сонячна електростанція 5,7 МВТ у с. Чумаки

Відгуки про нашу роботу

PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все учасно.

13680 сонячних панелей на геошурупах. Будівництво СЕС на гвинтових палях.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти