Побутові сонячні електростанції

Проектування та монтаж сонячних
електростанцій у Києві, Харкові, Дніпрі,
Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі
та інших містах України.

Гвинтові палі для сонячних панелей

При монтажі сонячних панелей дедалі частіше використовують гвинтові палі для сонячних панелей. Головна вигода таких паль полягає в тому, що генерацію електроенергії можна запустити за 2 дні, а не за 15-30 днів як із бетонною основою.

Крім виробництва столів для наземних сонячних електростанцій на гвинтових паль компанія PILLAR виготовляє і дахові металоконструкції для сонячних панелей. Такий каркас для сонячних панелей добре поєднується з будь-яким типом покрівлі, плані складання і мають високу надійність, міцність і стабільність.

Компанія PILLAR складає також проект фундаменту сонячних панелей та проект фундаменту сонячних батарей, підготовляє креслення фундаменту для сонячних панелей та креслення фундаменту для сонячних батарей, здійснює розрахунки фундаменту для сонячних батарей та розрахунки фундаменту для сонячних панелей. Проектування фундаменту сонячних батарей та проектування фундаменту сонячних панелей також входять до наших послуг.

Переваги сонячних панелей на гвинтових палях

Простота монтажу

Фундамент на геошурупах не вимагає виконання складних бетонних та земляних робіт, а також залучення спеціальної техніки. Наші столи для сонячних панелей також відрізняються простотою складання.

До 93% економії часу

Для встановлення монолітного фундаменту під наземні сонячні системи потрібно набагато більше часу виконання всіх робіт за рахунок особливості його виготовлення. У той час як монтаж металоконструкцій на геошурупи займає всього кілька днів.

Незалежність від пори року

Будівництво фундаменту в зимових умовах із застосуванням бетону є дуже скрутним. Установка гвинтових паль може проводитись, незалежно від пори року та погодних умов.

Відсутність шуму під час монтажу

Особливість технології дозволяє проводити монтаж фундаменту і складання конструкції максимально тихо, без дискомфортного шуму і ударних руйнівних вібрацій.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Пальовий фундамент для сонячних батарей не забруднює довкілля та не порушує екосистему. Особливості технології дозволяють зберегти рослинність на ділянці та не залишати будівельне сміття після закінчення робіт. Це вдале рішення для будівництва сонячних ферм будь-яких розмірів.

Мобільність

При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати та зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент цією особливістю не має.
 

Етапи встановлення

Оформлення замовлення

Для початку розрахунку від замовника нам необхідно отримати такі дані: бажану потужність станції, розмір та товщину панелей, кількість столів та рядів, а також орієнтацію панелей, їх кут нахилу та підйом над землею. Для будівництва великих об’єктів також знадобляться дані геологічних досліджень.

Проектування

Щоб правильно розмістити на ділянки столи для сонячних станцій, потрібно провести грамотну проектну роботу. Тут враховується розмір та вага конструкції, її площа, геологія ґрунту, вітрові та снігові навантаження. Результатом проведених розрахунків є визначення оптимального розміру геошурупів та рівномірний розподіл навантаження на конструкцію.

Монтаж

Установка конструкцій починається відразу після першого постачання об’єкт. Складний рельєф чи погані погодні умови не є перешкодами для монтажу гвинтового фундаменту для сонячних батарей. Спочатку виконується розмітка пальового поля, монтуються геошурупи, потім встановлюється каркас для сонячних панелей та встановлення самих панелей. Також ми можемо змонтувати додаткові споруди.

Типові конструкції для наземних сонячних електростанцій

Книжкові конструкції

Металоконструкції для наземних сонячних станцій з книжковою орієнтацією панелей 1650х992 або 1950х992мм із фундаментом з геошурупів.

Альбомні конструкції

Відгуки про нашу роботу

PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все вчасно.

Компанію PILLAR ми вибрали з тієї причини, що у них несхожа на всі конструкції з геошурупами під столи. Вона ексклюзивна і практично ніде не використовується у сонячній енергетиці. PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все учасно. Постачання матеріалів та монтаж все на професійному рівні. У нас залишилися гарні враження, сподіваємось на подальшу співпрацю. Побудувати вже не 5 МВт, а щоб рахунок у нас йшов на десятки.

Андрій Скиба

Компанія Avenston: Промислові сонячні електростанції.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти