Промислові
сонячні
електростанції

Проектування та монтаж сонячних
електростанцій у Києві, Харкові, Дніпрі,
Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Будівництво промислових сонячних електростанцій

Компанія Pillar проектує, виробляє та монтує металоконструкції для промислових сонячних станцій та додаткових споруд.

Ми можемо надати Вам типові рішення столів для сонячних панелей. Такі столи розроблені спеціально для кліматичних умов України та забезпечують оптимальну генерацію енергії. Також ми можемо розробити та зробити столи для ваших індивідуальних завдань. Ми підбираємо оптимальний варіант фундаменту в залежності від умов на майданчику, так це може бути: гвинтовий фундамент на геошурупах, стійки під бетонування та забивні палі.

Ми можемо поставити на будівельний майданчик та змонтувати додаткові споруди для забезпечення безпеки та зручності експлуатації сонячної станції: огорожі для Вашої сонячної станції, фундаменти для побутових комплексів, будинків охорони та трансформаторних підстанцій. А також опори освітлення та флагштоки.

Переваги сонячних панелей на гвинтових палях

Простота монтажу

Фундамент на геошурупах не вимагає виконання складних бетонних та земляних робіт, а також залучення спеціальної техніки. Наші столи для сонячних панелей також відрізняються простотою складання.

До 93% економії часу

Для встановлення монолітного фундаменту під наземні сонячні системи потрібно набагато більше часу виконання всіх робіт за рахунок особливості його виготовлення. У той час як монтаж металоконструкцій на геошурупи займає всього кілька днів.

Незалежність від пори року

Будівництво фундаменту в зимових умовах із застосуванням бетону є дуже скрутним. Установка гвинтових паль може проводитись, незалежно від пори року та погодних умов.

Відсутність шуму під час монтажу

Особливість технології дозволяє проводити монтаж фундаменту і складання конструкції максимально тихо, без дискомфортного шуму і ударних руйнівних вібрацій.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Палевий фундамент для сонячних батарей не забруднює довкілля та не порушує екосистему. Особливості технології дозволяють зберегти рослинність на ділянці та не залишати будівельне сміття після закінчення робіт. Це вдале рішення для будівництва сонячних ферм будь-яких розмірів.

Мобільність

При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати та зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент даної особливістю не має.

Етапи встановлення

Оформлення замовлення

Для початку розрахунку від замовника нам необхідно отримати такі дані: бажану потужність станції, розмір та товщину панелей, кількість столів та рядів, а також орієнтацію панелей, їх кут нахилу та підйом над землею. Для будівництва великих об’єктів також знадобляться дані геологічних досліджень.

Проектування

Щоб правильно розмістити на ділянки столи для сонячних станцій, необхідно провести грамотну проектну роботу. Тут враховується розмір та вага конструкції, її площа, геологія ґрунту, вітрові та снігові навантаження. Результатом проведених розрахунків є визначення оптимального розміру геошурупів та рівномірний розподіл навантаження на конструкцію.

Монтаж

Установка конструкцій починається відразу після першого постачання об’єкт. Складний рельєф чи погані погодні умови не є перешкодами для монтажу гвинтового фундаменту для сонячних батарей. Спочатку виконується розмітка пальового поля, монтуються геошурупи, потім встановлюється каркас для сонячних панелей та встановлення самих панелей. Також ми можемо змонтувати додаткові споруди.

Все для промислових сонячних електростанцій

Відгуки про нашу роботу

PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все учасно.

Компанію PILLAR ми вибрали з тієї причини, що у них несхожа на всі конструкції з геошурупами під столи. Вона ексклюзивна і практично ніде не використовується у сонячній енергетиці. PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все учасно. Постачання матеріалів та монтаж все на професійному рівні. У нас залишилися гарні враження, сподіваємось на подальшу співпрацю. Побудувати вже не 5 МВт, а щоб рахунок у нас йшов на десятки.

Андрій Скіба

Компанія Avenston: Промислові сонячні електростанції.

Приклади робіт

Паркінг – електростанція 1,5 МВТ у Львівській області

Сонячна електростанція 12 МВТ у Київській області

Сонячна електростанція 4,3 МВТ у Харківській області

Сонячна електростанція 5,7 МВТ у с. Чумаки

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти