Свайно-гвинтовий
фундамент для маяків

Проектування та монтаж пальових фундаментів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві,
Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Гвинтові палі для маяків

Гвинтові палі часто застосовують при зведенні маяків. Будівництво маяків зазвичай відбувається у воді або у водонасичених ґрунтах, які дуже нестабільні і взагалі не сприяють будь-яким спорудам.

В даному випадку гвинтові палі для маяків – оптимальне та розумне рішення. Вони відмінно підходять для складних типів грунту і мають гарну міцність і стійкість: лопаті гвинтових паль щільно фіксуються в грунті і рівномірно розподіляють навантаження. Маяк на гвинтових палях не боїться сильного вітру та інших суворих погодних умов.

Гвинтові палі для маяків покривають цинком, що робить їх невразливими до корозії та згубного впливу солоної води. Термін служби гвинтових паль становить понад 100 років при правильному монтажі та дотриманні технології виробництва.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту маяків, підготовляє креслення фундаменту для маяків та здійснює розрахунки фундаменту для маяків. Проектування фундаменту маяків також входить до наших послуг.

Переваги фундаменту на гвинтових палях для гідроспоруд

Економія часу

Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють заощадити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.

Зручність та простота

Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів та техніки. Зручність доставки на об’єкт. Мінімальний ризик порушення технології.

Всесезонність

Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року та погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без встановлення понтонів.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
 
 

Відсутність шуму та вібрації

Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть у складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.

Етапи встановлення пальового фундаменту

Збір навантажень та геологія

Перед початком розрахунку фундаменту нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань та проект майбутньої споруди. Якщо замовник не має необхідних даних, ми допоможемо це зробити разом з нашими перевіреними партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.

Проектування

Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Доволі часто геошурупи та вузли з’єднання для пальового фундаменту маяків виготовляються за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.

Монтаж

Пальові фундаменти маяків встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються пілари, потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові будівлі займає лише кілька днів.

Приклади робіт

Пирс на геошурупах в Украинке

Пирс на геошурупах в Украинке

Пирс на геошурупах в Украинке

Пирс на геошурупах в Украинке

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти