Свайно-гвинтовий
фундамент для причалів

Проектування та монтаж пальових фундаментів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Гвинтові палі для причалів

Якщо ваш будинок стоїть на березі річки або ви плануєте будувати його на березі озера, то без причалу не обійтися. Як фундамент для причалу використовують оцинковані гвинтові палі.

Причал на гвинтових палях має ряд переваг:

Крім того, гвинтові палі відмінно вирішують проблему підходу до води на крутих берегах.

Переваги фундаменту на гвинтових палях для гідроспоруд

Економія часу

Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють заощадити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.

Зручність та простота

Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів та техніки. Зручність доставки на об’єкт. Мінімальний ризик порушення технології.

Всесезонність

Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року та погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без встановлення понтонів.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
 
 

Відсутність шуму та вібрації

Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть у складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.

Етапи встановлення

Збір навантажень та геологія

Перед початком розрахунку фундаменту нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань та проект майбутньої споруди. Якщо замовник не має необхідних даних, ми допоможемо це зробити разом з нашими перевіреними партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.

Проектування

Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Доволі часто геошурупи та вузли з’єднання для пальового фундаменту причалів виготовляються за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.

Монтаж

Пальові фундаменти причалів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються пілари, потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові будівлі займає лише кілька днів.

Приклади робіт

Пірс на геошурупах в Українці.

Пірс на геошурупах в Українці.

Пірс на геошурупах в Українці.

Пірс на геошурупах в Українці.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти