головна > Блог > Як доглядати меблі з дерева?

Перехід компанії на Microsoft Office 365

Важливим етапом розвитку для компанії Pillar на початку 2020 року став перехід на хмарний сервіс Microsoft 365, метою якого було забезпечення повноцінної та оперативної комунікації – однієї з необхідних умов успішного впровадження бізнесу !

Завдяки цим змінам підвищилась продуктивність команди. Було отримано максимальну стандартизацію та децентралізацію процесу роботи з документацією та даними всередині компанії.

«Ми свідомо відмовились від розробки власних софтів та закупівлю ліцензій на користь хмарних рішень, від чого тільки виграли», – розповідає Олександр Гостєв, власник компінії PILLAR.

Кожен співробітник отримав можливість комфортно працювати на місці та будь де віддалено, маючи при цьому безпечний доступ до корпоративних даних. Обмін даними, інформування та комунікація відбуваються в єдиному внутрішньокорпоративному просторі за допомогою Microsoft Teams.

«Нашим завданням було забезпечення максимально комфортного та безболісного переходу до нового програмного забезпечення. Завдяки компанії LEO Consulting , яка стала нашим партнером у впровадженні Microsoft 365 та Microsoft Teams, ми отримали єдиний безпечний робочий простір, ефективне та гнучке керування користувачами в системі, зручну IT-інфраструктуру та нові можливості комунікації у будь-якій точці світу 24/7» , – прокоментував Олександр.

В результаті переходу на Microsoft Office 365 для компанії PILLAR зникла потреба у придбанні та обслуговуванні власного поштового серверу та довготривалому налаштуванні облікових записів для нових співробітників. Практично всі задачі з підтримки IT- інфраструктури вирішуються простіше та швидше, як результат – зменшення IT – витрат та витрат на сервісне обладнання.

Використання Microsoft Office 365 дозволило компанії PILLAR отримати сервіси рівня Enterprise – Microsoft Exchange, Teams, SharePoint, Yammer, OneDrive, без значних фінансових вкладень та складних налаштувань.

Для інформації:

Microsoftвідповідає високим стандартам законодавства Європейського Союзу про захист персональних даних та є першою компанією, яка отримала таке визнання. Дані, що збережені в «хмарі»Microsoft, як персональні так і корпоративні – незалежно від їх фізичного розташування, підпадають під суворі вимоги стандарту Європейського Союзу.

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти