Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
Модульні конструкції – тренд 2020
  • /
  • /

Підвищену зацікавленість до модульного будівництва можливо побачити у всьому світі. За останні 5 років попит в Європі на модульні вироби зріс майже вдвічі і український ринок не є виключенням. Не так давно модульна конструкція була економічним рішенням для нерухомості у дешевих районах. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилась і модульна конструкція використовується у комерційних проектах високого класу.

Модульна конструкція сама по собі – це спосіб швидкого будівництва за рахунок використання модулів, які виробляються на виробництві та збираються на об'єкті як конструктор.

Гарним прикладом розвитку ринку модульних технологій є компанія PILLAR (pillar.ua), яка керуючись потребами споживачів, розробила лінійку модульних конструкцій під торговою маркою FIT-KIT (www.fit-kit.pro), які спрощують ланцюг дій монтажників на об'єкті замовника. Це, перш за все, економить час! Хто і як його цінує та рахує – це вже персональне питання.Та як стверджує Олександр Гостєв, засновник компанії PILLAR: «Такий параметр, як «висока швидкість реалізації проекту» майже завжди стоїть на першому чи другому місці, поступаючись лише ціні. В кожному сегменті ринку причини підвищених вимог до швидкості БМР різні, чи просто «власні». Приватний замовник, наприклад, сім'я, яка вирішила побудувати дім, якомога швидше хоче доторкнутись до результату власних вкладень. Відповідальні процеси, починаючи від проектування, будівництва та до оздоблюваних робіт вбивають сумарно місяць власного часу, проведеного на об'єкті. І це в кращому випадку, якщо ви вже знайомі з тим, що таке будівельні роботи. У випадку з великим комерційним проектом – це вартість грошей у часі. Чим дорожчий об'єкт будівництва, тим вище вартість одного дня його будівництва. Відповідно, чим раніше об'єкт буде запущений в експлуатацію, тим коротше термін повернення інвестицій.»

Розробники модульних конструкцій FIT –KIT взяли за основу жорсткі вимоги к проектуванню своїх продуктів – це швидкість монтажу, екологічність матеріалів, сучасний дизайн та функціональність. На сьогодні список продукції торгової марки не великий, так як питання контролю якості виробів легше забезпечити на більш вузькій лінійці. Він включає у себе базові модульні конструкції різноманітних модифікацій для дому та дачі: тераси, огорожі, навіси, альтанки, причали/пірси, а також сам модульний дім.Перевагою модульних конструкцій є висока швидкість монтажу, що досягається завдяки болтовим з'єднанням деталей без застосування зварювання, сверловки, підрізання та бетонних робіт.
Виключити бетонні роботи в разі монтажу конструкцій FIT –KIT дозволяє використання геошурупів компанії PILLAR, які виготовляються на власному виробництві з 2010 року за німецькою технологією. За цей час , використовуючи технологію свайно~пальового фундаменту, компанія реалізувала більш ніж 1000 проектів у різних галузях, маючи найбільший досвід у цьому не тільки в Україні.

Додатковою перевагою конструкцій FIT –KIT є можливість швидко та зручно додати, видалити або перенести усю конструкцію, або її окрему частину, в залежності від вироба. Так, наприклад, сезонні літні кафе, бази відпочинку, МАФи в паркових та прибережних зонах не будуть змушені витрачати зайві кошти та час на монтаж/демонтаж конструкцій. Не менш важливим плюсом є те, що на гвинтових палях можливо будувати практично будь які легкі конструкції, оформлюючи як тимчасові споруди (наприклад, у тому випадку, якщо отримати дозвіл неможливо, або досить дорого та довго). Такими складними в узаконенні зонами є водоохоронна лінія , міський парк, тощо.Для проектування такого складного, у порівнянні з терасою, продукта як модульний дім, компанія PILLAR запросила талановитого українського архітектора Сергія Готвянського. Етап проектування зайняв 2 місяці. В результаті вийшов модульний дім для комфортного цілорічного проживання.

«Цей дім по наповненню можливо порівняти з номером люкс у готелі. У ньому є все необхідне для життя. Ідеально пасує людям , які мають бажання проводити свій час ближче до природи та швидко задовольнити свої потреби у цьому. У процесі проектування модульного будинку ми намагались досягти головного кінцевого результату для майбутніх мешканців — вироблення дофаміну. Цей гормон синтезується під час позитивних емоцій та переживань. Будуючи традиційний дім ви ніколи не знаєте, який він буде по факту. Ви отримуєте те, що вийшло в результаті будівництва. У випадку з модульним домом ви отримаєте в точності те, що бачите і можете «помацати руками» до купівлі. Уявіть , що вам пропонують купити новий Porsche по його намальованому збраженню, рендеру, навіть не фото. Як ви приймете рішення по покупці? В планах компанії виробництво першого демонстраційного модульного будинка...» —розповів Олександр. Детальніше з роботами можна ознайомитись на ютуб каналі: https://www.youtube.com/channel/UCd_z9jhKR100bQ2EL-vpn_Q