
Вертикальний рівень палі, яку загвинчують, контролюється за допомогою трубного рівня, а горизонтальний рівень – за допомогою натягнутої нитки або оптичного або лазерного нівеліра.
Другий метод – електро-механічний за допомогою так званого “електропальоверта”. Цей методу нічим принципово не відрізняється від повністю ручного за винятком того, що всю роботу виконує електрообладнання.
Третій метод – гідравлічне навісне обладнання, яке встановлюється на різного роду крани, навантажувачі, трактори і самохідні бурові установки. Третій метод є оптимальним з точки зору часу робіт, що проводяться, а також геошурупів, що монтуються. Він дозволяє монтувати геошурупи довжиною до 7-8 метрів, але ключовим є умови прохідності будмайданчика для такого виду техніки.
Що буде, якщо геошуруп упреться в камінь? Відповідь на це питання залежить від розміру каменя. Якщо камінь розміром з кулак, то геошуруп відсуне його і продовжить далі закручуватися. Якщо його розмір більше автомобільного колеса і він зустрівся на глибині дві третини від проектної глибини, то необхідно підрізати оголовок та приварити його на нову задану висоту.