Гідроспоруди на гвинтових палях

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Пальово-гвинтовий фундамент для гідроспоруд

Так як оцинковані палі не схильні до корозії, вони знайшли успішне застосування при будівництві фундаменту для гідроспоруд. До гідроспоруд належать пірси, причали, мости та маяки.

Для монтажу фундаменту ідеально підходять гвинтові палі. Гвинтові палі безперешкодно входять на необхідну глибину і будь-який водонасичений грунт.

Для монтажу гвинтових паль наявність рівного ґрунту в прибережній зоні не обов’язково: вони без проблем монтуються на будь-якій поверхні і мають при цьому високу стійкість і безпеку.

Оптимальний час встановлення гвинтових паль для гідроспоруд – зима. У цей час року палі вгвинчуються в грунт через лунки і немає необхідності в установці понтонів, що заощаджує час і знижує витрати.

Переваги фундаменту на гвинтових палях для гідроспоруд

Економія часу

Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють заощадити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.

Зручність та простота

Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів та техніки. Зручність доставки на об’єкт. Мінімальний ризик порушення технології.

Всесезонність

Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року та погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без встановлення понтонів.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Відсутність шуму та вібрації

Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть у складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.

Етапи встановлення

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робиться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі, вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Пальові фундаменти для гідроспоруд встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти