Секційні огородження

Пропонуємо купити сітчасту огорожу та комплектуючі
для комплексного огородження, такі як: секції, кріплення, анкерні пластини, стовпи, ворота, хвіртка.

Секційні огородження

Панельна огорожа забезпечує надійний захист огородженої території від стороннього проникнення, не загороджуючи огляд місцевості за її межами. Ще однією перевагою огородження із секцій є їхній універсальний дизайн. Вони впишуться під стиль будь-якої архітектурної споруди.

Провочне панельні огорожі прості в установці. Монтаж полягає у фіксації секції до стовпів. Тому з їх установкою впоратися людина, яка не має особливих знань у будівництві. Важливо те, що секція встановлюється на основу незалежно від інших панелей. Якщо необхідно здійснити заміну однієї панелі, не потрібно розбирати всю огорожу, достатньо провести демонтаж пошкодженої її частини.

Варіанти зашивки для секційних огорож

2д панелі

2д панелі – практичний варіант для загородження власної території. Виробляють із сплетення подвійних металевих прутів, які з’єднані між собою точковим зварюванням. Сітка монтується на сталеві стовпи за допомогою скоб. Така огорожа надійно захищає територію від сторонніх осіб, виглядає красиво і є безпечною, тому що у конструкції відсутні вигини або рифлені частини.

3д панелі

3д панелі. Надійна конструкція відрізняється високим рівнем жорсткості за рахунок наявності спеціальних вертикальних стрижнів з вигинами, які посилюються горизонтальними прутами. Має стильний дизайн та підвищені захисні функції, тому що перелізти або розкрити таку огорожу без спеціального обладнання складно.

Переваги фундаменту на гвинтових палях

Простота монтажу

Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку та проводити земляні та бетонні роботи.

Мобільність

При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати та зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент цією особливістю не має.
Typography
 
 

Монтаж фундаменту за 48 годин

Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Почати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу геошурупів. Після установки фундамент на гвинтових палях не вимагає усадки, так як після загвинчування геошурупів ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу опори.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Можливість проведення монтажу в холодну пору року

Порівняно з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час потребує додаткових фінансових витрат, пов’язаних з організацією теплоізоляції бетону, встановлення гвинтових паль може проводитись у звичайному робочому режимі.

Етапи встановлення

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робиться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Пальові фундаменти для гідроспоруд встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти