Главная / Про PILLAR

Про PILLAR

PILLAR – це перша в Україні інженерно-будівельна компанія експерт у вирішенні складних завдань будівництва пальових фундаментів. Компанія заснована у 2010 році. Ключові компетенції компанії – це проектування, виробництво та монтаж пальово-гвинтових фундаментів. На сьогоднішній день успішно реалізовано понад 1000 об’єктів в Україні та за кордоном.

Компанія PILLAR спеціалізується на створенні унікальних рішень, для ефективного та оперативного зведення фундаменту для житлових, адміністративних та комерційних будівель на водонасиченому та вологому ґрунті, важкодоступних природних зонах, схилах та інших складностях рельєфу та геології. Виготовлені нами оцинковані гвинтові палі, надають можливість клієнту у мінімальний термін вирішити певне завдання будівництва різних об’єктів.

Наші досягнення

0 +
проектів реалізовано
0 +
гвинтових паль виготовлено
0
клієнтів

PILLAR - надійний партнер
по пальово-гвинтових фундаментах

Фундаменти на геошурупах стають більш популярними за  рахунок швидкості та простоти монтажу, всесезонності та можливості установки на будь-якому типі ґрунту. Купити гвинтові палі можна в компанії PILLAR — найкращого в Україні виробника геошурупів з багаторічним досвідом роботи.
На кожному етапі виробництва завжди дотримуються європейські стандарти якості, що дозволяє гарантувати незмінно високу якість фундаменту протягом 50 років.
Щоб отримати додаткову консультацію, замовити або уточнити вартість гвинтових паль, зв’яжіться з нами за номером, вказаним на сайті. Також ви можете залишити свій контактний номер, і наші менеджери оперативно з вами зв’яжуться.
Компанія Піллар реалізувала понад 1000 проектів по всій території України. Ми здійснюємо продаж та монтаж фундаменту по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв та інші міста.

Чому варто працювати з нами

Проектування

Штат досвідчених інженерів-конструкторів у короткий термін допоможуть розрахувати та спроектувати складні та високовідповідальні проекти.

Виготовлення геошурупів на власному виробництві

Маємо можливість виготовляти нестандартні геошурупи під різні завдання.

Відділ розробок

Наша компанія постійно удосконалює свій продукт. Для цього ми використовуємо передове обладнання, знання та досвід найкращих фахівців у даній сфері.

Досвід вирішення складних завдань

Наша компанія за 10 років роботи на ринку реалізувала понад 1000 проектів. За цей час ми напрацювали велику кількість рішень щодо фундаментів від приватного домобудівництва до великої промисловості.

Усі види монтажу геошурупів

 
Наша монтажна бригада може виконувати всі доступні види монтажу, а саме: гідравлічний, електромеханічний та ручний.

Працюємо по всій території України

Ми монтуємо наші геошурупи у всіх регіонах України. Вартість проектування, монтажу та матеріалів Ви можете уточнити у менеджера.

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти