Проектування пальового фундаменту

Проектування та монтаж пальових фундаментів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Проектування пальового фундаменту

Проектування пальового фундаменту – справа дуже важлива і потребує професійних знань, серйозного підходу та великого досвіду. Щоб здійснити проектування, необхідно спочатку зробити ряд важливих досліджень: геологічних і геодезичних. Результати цих досліджень залежать багато в чому від інженерно-геологічної будови ділянки, а також фізико-механічних властивостей ґрунтів. Це дозволяє зрозуміти як грунт сприймає навантаження у вигляді фундаменту і будівлі, що стоїть на ньому. Крім того, ці дослідження дозволяють провести аналіз напластувань ґрунтових шарів і вказують рівень підземних вод. Це допоможе провести усі необхідні розрахунки.
Проектування пальового фундаменту здійснюється за певною схемою:

Для визначення структури та щільності ґрунту проводяться геологічні дослідження. Це дозволяє зрозуміти які ґрунти залягають на ділянці та які з них несучі, виявити наявність твердих порід та уникнути непередбачених проблем при монтажі паль. Від розуміння того, який ґрунт переважає, залежить і вибір виду загвинчування паль.

Глибина вгвинчування паль може залежати від того, на якій глибині знаходяться шари грунтів, що несуть. Обґрунтований вибір паль, проведення геологічних вишукувань, облік конструктивних особливостей будівлі та вказівка ​​ймовірних навантажень при проектуванні – запорука надійного та стабільного фундаменту.

Розрахунок фундаменту, його оптимізація під конкретну споруду та умову на ділянці – важка робота інженера-конструктора. Конструктор виключає всі ризики, пов’язані з просіданням, деформацією та руйнуванням фундаменту та споруди.

Розрахунок будь-якого надійного фундаменту вимагає проведення інженерно-геологічних досліджень на будівельному майданчику. Це дає розуміння, як грунти сприймають навантаження і які є несучими. Потім проводиться збір та розрахунок навантажень. Тут враховується вага самої споруди, снігове навантаження по покрівлі та експлуатаційні навантаження від людей, меблів та техніки по перекриттям. Після того, як навантаження будівлі пораховано, їх передають на фундамент. Фундамент обчислюється за здатністю кожної палі, що несе. Зібравши всі навантаження, легко зрозуміти, яка вага нестиме фундамент. Геологія ж дає зрозуміти, як навантаження сприйматимуть ґрунти на ділянці.

Компанія PILLAR здійснює проектування фундаменту пальового по всій території України. До наших послуг входять проектування фундаменту вітрогенераторів, проектування фундаменту мостів, проектування фундаменту складу, проектування фундаменту будинку та проектування фундаменту під сонячні батареї. Також ми здійснюємо проектування фундаменту пірсів, проектування фундаменту цеху, проектування фундаменту опор, проектування фундаменту сонячних панелей, проектування фундаменту для спорудження інфраструктури, проектування фундаменту елеватора, проектування фундаменту ангарів та проектування щогли зв’язку.

Про проектування фундаменту

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти