головна > Блог > Як доглядати меблі з дерева?

ЩО РОБИТИ ЯКШО У ВАС НА ДІЛЯНЦІ ПРОСІДАЮЧИЙ ГРУНТ АБО ПЛИВУНИ?

Для початку розберемося про те, що таке просадчика грунт – це грунт, який під дією зовнішнього навантаження і власної ваги, або тільки від власної ваги, при замочуванні водою або іншою рідиною зазнає вертикальну деформацію, тобто просаживается. Як правило грунтами з просадними властивостями є суглинки і супіски. Просадні грунти розрізняють за двома видами просадки.
Перший тип просадки – це коли намоклий грунт просаживается під впливом додаткового навантаження і власної ваги.
Другий тип просадки – це коли намоклий грунт просаживается вже тільки від власної ваги.
Якщо з першим типом ще якось можна працювати, скрупульозно вираховуючи і не перевищуючи просадний тиск, то з другим типом просадки потрібно працювати тільки, проходячи його наскрізь, спираючи навантаження на підстильний непросадочний шар.
Таким чином, будмайданчика з просадними грунтами є найбільш проблемними для будівництва, але застосування гвинтового фундаменту на геошурупах Пиллар-Україна з дотриманням будівельних норм щодо запобігання замочування дозволяють будувати на таких проблемних майданчиках.
Пливуни – це супеси, сильно розріджені водою, які стають настільки рухомими, що течуть подібно рідини і тому звуться «пливуни». Внаслідок своєї рухливості і незначною несучої здатності пливуни малопридатні для використання в якості підстав. Пливуни трапляються як однорідний грунт на поверхні і це вже більше схоже на болото, а іноді попадаються і як прошарок між нормальними добре несучими шарами грунтів. І саме на цьому контрасті між добре несучим грунтом і слабонесущих обводнених з’являються складності з проектуванням і реалізацією за класичними схемами. Використання геошурупов Pillar дозволяє наскрізь пройти пливун і опереть фундамент в надійному грунті.

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти