
Якщо на ділянці стоїть вода, то це означає тільки одне: на ділянці високий рівень грунтових вод і це накладає свої особливості до проектування і будівництва в умовах сезонних паводків.
Класичні бетонні рішення виявляються настільки дорогими, що досить часто приймається рішення відмовитися від будівництва на такому майданчику, тому що потрібно проводити цілий комплекс з водопониження та осушення ділянки.
Використання геошурупів “PILLAR” дозволяє уникнути цього комплексу заходів і зекономити величезну частину бюджету на будівництво. В процесі проектування і підбору геошурупов інженери компанії враховують водонасичення грунту, отримуючи цю інформацію з геологічного звіту. Таким чином в розрахунках несучої здатності геошурупа враховується параметр водонасичення грунту, що дозволяє точно розрахувати несучу здатність і надати гарантію 50 років в таких умовах.
Також при проектуванні фундаменту, і всієї споруди слід враховувати максимальні висоти сезонних паводків і піднімати конструкцію будівлі або споруди над землею на задану висоту, таким чином унеможливлюючи потрапляння вологи в цоколь.
Багато хто задається питанням, як буде вести себе сталь в воді і водонасиченому грунті. Це питання вирішується нанесенням горячецінкового покриття товщиною від 80 до 150 мікрон як зовні, так і всередині геошурупа.