Пальово-гвинтовий фундамент для опор автономного освітлення

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Опори автономного освітлення

Гвинтові палі відмінно підходять для швидкого зведення опор автономного освітлення. Вони мають ряд переваг перед залізобетонним фундаментом:

Крім геошурупів, ми виробляємо також і оцинковані опори для освітлення висотою 6 метрів. Така опора складається із 2 частин по 3 метри кожна. У комплект також входить рамка під сонячну панель та кронштейн для світильника. Встановлюється така опора на наш геошуруп. Складання та підключення такої опори з урахуванням фундаменту займає 3-4 години.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту опори освітлення та здійснює розрахунки фундаменту опори освітлення. Проектування фундаменту опори освітлення також входить до наших послуг.

Переваги фундаменту на гвинтових палях

Простота монтажу

Здійснити монтаж фундаменту можна протягом кількох годин. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку та проводити земляні та бетонні роботи.

Мобільність

При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати та зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент цієї особливісті не має.

Монтаж фундаменту за 48 годин

Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Почати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу геошурупів. Після установки фундамент на гвинтових палях не вимагає усадки, так як після загвинчування геошурупів ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу опори.

Не боїться води

Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водонасичених грунтах і навіть у водоймах.

Відсутність сміття на будівельній ділянці

Монтаж пальово-гвинтового фундаменту проводиться за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття після закінчення робіт.

Можливість проведення монтажу в холодну пору року

Порівняно з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час потребує додаткових фінансових витрат, пов’язаних з організацією теплоізоляції бетону, встановлення гвинтових паль може проводитись у звичайному робочому режимі.

Етапи встановлення

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робиться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Пальові фундаменти для гідроспоруд встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Приклади робіт

Терасса под кафе 
в с. Коблево

Терасса под кафе 
в с. Коблево

Терасса под кафе 
в с. Коблево

Терасса под кафе 
в с. Коблево

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти