Тераси
на гвинтових палях

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Як зібрати самостійно

Терасні комплекти дуже просто збирати самостійно. Комплект поставляється на ділянку повністю готовою для складання, Вам достатньо лише зібрати терасу як конструктор.

Для початку підготуйте майданчик до вкручування геошурупів, зробивши невеликі лунки в точках вкручування. Для зручності ми надамо Вам спеціальний ключ для самостійного вкручування геошурупів.

Після того, як всі геошурупи будуть вкручені, нам необхідно встановити в них стійки і затиснути болтами. Зверніть увагу у стійці стільки отворів, скільки модулів буде на ній встановлено. Так у кутових стійках 1 отвір, бічних 2, а у внутрішніх 4.

Зверху на стійки встановлюються опорні балки та скріплюються болтами зі стійками. Потім необхідно встановити притиски, на яких будуть закріплені лаги. Після того, як будуть змонтовані всі лаги, ми можемо встановлювати терасну дошку.

Переваги терас на гвинтових палях

Модульна збірка

Тераса збирається із модулів 1,5*2,2м або 2*2,2м. Модулі 1,5*2,2м та 2*2,2м можуть стикуватися між собою.

Готовий комплект

Комплект повністю готовий до збирання. Збирати можна самостійно із мінімальним набором інструментів.

Без земляних робіт

Фундамент на геошурупах дозволяє побудувати терасу без земляних робіт.

Регульована висота

Конструкція дозволяє регулювати основу висотою для складних рельєфів.

Без бетонування

Фундамент на геошурупах дозволяє виключити бетонні роботи на будівельному майданчику.

Без зварювання

Весь комплект розрахований на болтове збирання. Без зварювання та підфарбовування на будівельному майданчику.

Етапи встановлення

Геологія та проект споруди

Для отримання оптимального рішення щодо будівництва фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні дослідження ділянки та надати проект споруди, на підставі яких спеціалістами робиться висновки про властивості ґрунту та навантаження майбутньої споруди.

Адаптація фундаменту

На підставі отриманих даних наші інженери проводять розрахунок необхідної кількості опор та відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень із проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їхній оптимальний діаметр та необхідна довжина.

Монтаж

Палеві фундаменти для гідроспоруд встановлюються за короткий термін.  Залежно від складності об’єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний та гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в ґрунт, проводиться обв’язування оголовків ростверком.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти