Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
АЛЬТАНКИ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ АЛЬТАНОК

Пальовий фундамент набув великої популярності в малоповерховому будівництві і для цього є ряд причин: гвинтові палі легко і швидко монтуються і демонтуються і мають високу міцність. Крім того гвинтові палі придатні для монтажу в будь-який грунт і на будь-якій місцевості.

Гвинтові палі добре зарекомендували себе в присадибному будівництві і тому альтанка на гвинтових палях - розумне рішення для невеликої присадибної ділянки. На спорудження альтанки на палях знадобиться один день.

Гвинтові палі для альтанки мають важливу перевагою: зберігають навколишній грунт в недоторканному вигляді і не псують ландшафт. З цієї причини альтанку на гвинтових палях можна зводити на галявині, в лісі або на присадибній ділянці. А для екологічно чистих місць і санаторіїв така перевага має першорядне значення. До того ж такий фундамент для альтанок можна легко звести навіть на схилі, адже гвинтові палі відмінно справляються з перепадом рівня грунту. Палі для альтанок закручуються в грунт без буріння свердловин.

Альтанка на гвинтових палях відмінно вписується в будь-який ландшафт і дарує комфорт і затишок.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту альтанок, готує креслення для альтанок і проводить розрахунки фундаменту для альтанок. Проектування фундаменту альтанок також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для альтанок в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ АЛЬТАНКИ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

палі для альтанок
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
креслення для альтанок
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент альтанки на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
розрахунки фундаменту для альтанок
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
проект фундаменту альтанок
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
проектування фундаменту альтанок
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
основа для альтанок
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД АЛЬТАНКУ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для альтанок встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ АЛЬТАНОК

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.