Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
АНГАРИЗамовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ АНГАРІВ

Пальово-гвинтові фундаменти успішно застосовуються при зведенні ангарів різних форм і будь-якої площі. Гвинтові палі для ангарів мають цілий ряд переваг перед стандартними типами фундаментів:

 • фундамент для ангарів на гвинтових палях можна зводити на піщаних, болотистих і торф'яних ґрунтах. При цьому монтаж таких паль займе 2-3 дні без використання важкої будівельної техніки;
 • гвинтові палі для ангарів мають високі характеристики міцності і не піддаються впливу корозії завдяки цинкуванню;
 • зводити фундамент для агар на гвинтових палях можна в будь-який час року. Гвинтові палі без проблем вгвинчуються навіть в промерзлий грунт на необхідну глибину;
 • гвинтові палі для ангарів мають великий запас несучої міцності;
 • пальово-гвинтовий фундамент має більший строк служби;
 • при необхідності гвинтові палі можна перенести або замінити.
Компанія PILLAR складає проект фундаменту ангарів, готує креслення фундаменту для ангарів і проводить розрахунки фундаменту для ангарів. Проектування фундаменту ангарів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для ангарів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ АНГАРІВ

розрахунки фундаменту для ангарів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для ангарів дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
основа для ангарів
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент для ангарів на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах.
палі для ангарів
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
проектування фундаменту ангарів
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
проект фундаменту ангарів
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
фундамент для ангарів
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД АНГАРИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту промислових будівель виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для промислових будівель встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові споруди займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ АНГАРІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для промислових будівель дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для промислових будівель зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.