Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
БУДИНКИ З ГАЗОБЕТОНУ
Замовити розрахунок фундаменту

ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ

Будинки з газобетону мають велику кількість переваг:

  • вони мають відносно невелику вагу;
  • добре зберігають тепло від сонячних променів і радіаторів опалення;
  • мають відмінну звукоізоляцію, високу стійкість до температур і велику міцністю;
  • можуть бути виконані в різних формах.
При виборі фундаменту для будинку з газобетону необхідно пам'ятати, що фундамент для будинків з газоблоку повинен зберігати ту форму будинку, яка була спочатку передбачена проектом.

Найбільш відповідний фундамент для будинків з газоблоку - фундамент на гвинтових палях.

Гвинтові палі для будинків з газоблоку просто монтувати. Гвинтовий фундамент для будинків з газоблоку - найвдаліший варіант для зведення таких будинків на рухливих грунтах і крутих схилах, адже для такого фундаменту не потрібні складні земляні та бетонні роботи, не потрібно проводити гідроізоляцію бетону і вирівнювати ділянку, що значно спрощує процес монтажу фундаменту.

Гвинтові палі для будинків з газоблоку - універсальне рішення.
Компанія PILLAR становить проект фундаменту будинку з газоблоку, готує креслення для фундаменту будинків з газоблоку і проводить розрахунки фундаменту для будинку з газоблоку. Проектування фундаменту будинку з газоблоку також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для будинків з газобетону в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

проект фундаменту будинку з газоблоку
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент будинка з газобетону на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
фундамент для будинків з газоблоку
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
креслення для фундаменту будинків з газоблоку
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
проектування фундаменту будинку з газоблоку
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
геошурупи для будинків з газоблоку
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для будинків з газобетону встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ПАЛІ ДЛЯ БУДИНКІВ З ГАЗОБЕТОНУ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.