Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
CКЛАДИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ СКЛАДІВ

Будь-який склад повинен бути надійним і стабільним. Будівля, яка вимагає серйозного ремонту, не надійне місце для зберігання продукції. Проблеми з фундаментом можуть викликати обвалення будівлі і привести до втрати складованої продукції. Крім того нестійкий і ненадійний фундамент схильний до руйнування через промерзання грунтів і їх зміщення. В даному випадку вибір пальово-гвинтового фундаменту - оптимальне рішення.

Гвинтові палі для складів застосовуються досить часто. Фундамент на їх основі має багато переваг, а його експлуатація надійна і безпечна:

  • швидка установка протягом 2-3 днів. Фундамент для складів на гвинтових палях не вимагає ні буріння грунту, ні гідроізоляції. Час займає тільки монтаж самих гвинтових паль;
  • висока зносостійкість і великий термін служби. Палі для складів виготовляються зі стійких до корозії матеріалів, мають гарну сейсмостійкість і великий термін служби;
  • монтаж можливий на будь-якому типі грунту. Гвинтові палі для складів можна монтувати на торф'яної грунті, на обводнених ділянках і на схилах. Фундамент для складів з використанням гвинтових паль буде рівним, стабільним і надійним на будь-якому грунті.
Компанія PILLAR становить проект фундаменту складів, готує креслення фундаменту для складів і проводить розрахунки фундаменту для складів. Проектування фундаменту складів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для складів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ СКЛАДІВ

гвинтові палі для складів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для промислових будівель дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
креслення фундаменту для складів
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах, наприклад, для зведення вітрогенераторів, опор газопроводу і нафтопроводу, щогл ЛЕП, веж зв'язку, фундаментів під колони одноповерхових промислових будівель і інших об'єктів.
палі для складів
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
проект фундаменту складів
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
розрахунки фундаменту для складів
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
фундамент для складів
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД СКЛАДИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту промислових будівель виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для промислових будівель встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові споруди займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ СКЛАДІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для складів дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для складів зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.