Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ДЕРЕВ'ЯНІ БУДИНКИ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

При зведенні дерев'яного будинку вибір гвинтових паль в якості фундаменту - розумне рішення. Гвинтові палі для будинків з дерева мають ряд переваг:

  • такі палі довговічні. Завдяки цинковому покриттю, гвинтові палі захищені від корозії. Період розпаду цинку становить 120 років в агресивному середовищі. Термін служби самих паль значно довше;
  • їх просто монтувати. Одну палю можна змонтувати від 1 хвилини в залежності від способу монтажу і досвіду робітників. Зведення будинку на палях можна починати відразу після установки останньої палі;
  • вони відмінно вирішують проблеми рельєфу і грунту. Гвинтові палі просто відмінне рішення для монтажу фундаменту на крутих схилах і ділянках зі складним ландшафтом.
Гвинтові палі для будинків з бруса можуть бути встановлені на будь-які грунти і навіть на схилах і в торф'яних місцях. За результатами геологічних вишукувань наші інженера розраховують правильну довжину паль, щоб пройти слабкі шари грунту і закріпитися в добре несучих грунтах.

При необхідності будинок на гвинтових палях легко і просто транспортувати, чого не можна сказати про будинки на бетонному фундаменті. Будь-який вид дерев'яної будови може бути без проблем побудований на гвинтових палях.

Компанія PILLAR використовує спеціальну техніку для установки гвинтових паль і гарантує виконання робіт у стислі терміни. Якщо застосування техніки неможливо, то монтаж гвинтових паль здійснюється вручну. Ми підберемо для вас найкраще рішення!

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для дерев'яних будинків в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

розрахунки фундаменту для додому з дерева
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
креслення для фундаменту будинків з дерева
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
фундамент для будинків дерева
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
проект фундаменту додому з дерева
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент дерев'яного будинку на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
основа для будинків з дерева
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ДЕРЕВ'ЯНИЙ БУДИНОК

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для дерев'яних будинків встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ БУДИНКІВ З ДЕРЕВА

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.