Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ

Гвинтові палі знаходять широке застосування при організації ігрового простору для дітей. Ігрові майданчики на гвинтових палях можна зводити і на приватній території і у дворах багатоповерхових будинків. Такі майданчики надійні, екологічні і головне - травмобезпечні. Палі для дитячих майданчиків гарантують стабільність і безпеку всієї конструкції.

При монтажі фундаменту для дитячого майданчика дуже важливо закрутити палю в грунт за глибину промерзання. Це виключить вплив сезонного коливання грунту на конструкцію і не дасть пальово-гвинтовому фундаменту зрушитись з місця або розхитатися.

Гвинтові палі для дитячих майданчиків мають ряд переваг перед класичним фундаментом:

 • немає необхідності рити траншею або котлован;
 • монтаж проводиться без шкоди для навколишнього середовища: дерева, чагарники і трава залишаються недоторканими;
 • фундамент для дитячих майданчиків можна зводити в будь-який час року;
  час на зведення фундаменту - 1-2 дні;
 • не потрібна спеціальна будівельна техніка;
 • зведення пальово-гвинтового фундаменту можливо і на нерівному грунті;
  фундамент палі - довговічна конструкція.
Компанія PILLAR складає проект фундаменту дитячих майданчиків, готує креслення фундаменту для дитячих майданчиків і проводить розрахунки фундаменту для дитячих майданчиків. Проектування фундаменту дитячих майданчиків також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для дитячих майданчиків в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ

креслення фундаменту для дитячих майданчиків
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні і бетонні роботи.
основа для дитячих майданчиків
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
проект фундаменту дитячих майданчиків
Мобільність
При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати і зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент даною особливістю не володіє.
проектування фундаменту дитячих майданчиків
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
фундамент для дитячих майданчиків
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Приступити до будівництва фундаменту опор можна відразу ж після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент опор на гвинтових палях не вимагає усадки, тому що після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, який стає здатним витримати вагу будинку.
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, монтаж гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаженнях майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибини їх занурення. Залежно від зібраних навантажень, з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту опор автономного освітлення, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти опор автономного освітлення монтуються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти монтажу гвинтових паль: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для дитячих майданчиків дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для дитячих майданчиків, зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.