Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ЕЛЕВАТОРИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЕЛЕВАТОРІВ

Останнім часом зведення елеваторів і зерносховищ на гвинтових палях набуло широкого поширення. Завдяки тому, що гвинтові палі для елеваторів можна встановити де завгодно, навіть на схилах і заболочених ділянках, їх вибір - оптимальне рішення для зведення стійкого і надійного фундаменту.

Фундамент для елеваторів на гвинтових палях гарантує стійкість всієї конструкції, не просідає і не боїться руху грунтів. Основа для елеваторів на гвинтових палях - справжній порятунок для "екстремального" зведення на рухомих і водонасичених грунтах.

Фундамент для елеваторів на гвинтових палях має безліч переваг:

 • відмова від земляних робіт і збереження чистоти на будівельній ділянці;
 • гвинтові палі готові прийняти проектне навантаження відразу після монтажу;
 • зведення пальово-гвинтового фундаменту займає від 1 до 3 днів;
 • монтаж гвинтових паль можна проводити круглий рік при будь-якій погоді і на будь-яких грунтах;
 • завдяки відкритому підпіллю можлива прокладка комунікацій і ефективне вентилювання простору, що важливо для елеваторів;
 • відмінно вирішує проблеми рельєфу.
Компанія PILLAR складає проект фундаменту елеваторів, готує креслення фундаменту для елеваторів і проводить розрахунки фундаменту для елеваторів. Проектування фундаменту елеваторів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для елеваторів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ЕЛЕВАТОРІВ

основа для елеваторів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для промислових будівель дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
креслення фундаменту для елеваторів
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах, наприклад, для зведення вітрогенераторів, опор газопроводу і нафтопроводу, щогл ЛЕП, веж зв'язку, фундаментів під колони одноповерхових промислових будівель і інших об'єктів.
розрахунки фундаменту для елеваторів
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
проект фундаменту елеваторів
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
проектування фундаменту елеваторів
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ЕЛЕВАТОРИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту промислових будівель виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для промислових будівель встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові споруди займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ЕЛЕВАТОРІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для елеваторів дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для елеваторів зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.