Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

ФУНДАМЕНТИ БУДИНКІВ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

Замовити розрахунок фундаменту

КОЛИ КРАЩЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ДОМУ

Фундамент на гвинтових палях - відмінне рішення для малоповерхового будівництва. Завдяки своїй універсальності, простому монтажу і можливості вирішувати проблеми рельєфу і грунту гвинтові палі все частіше знаходять широке застосування при будівництві фундаменту для SIP-панельних, будинків з дерев'яного та металевого каркаса, а також для будинків з газобетону, альтанок, саун, бань, воріт і гідроспоруд.

Гвинтова паля - сталева труба з лопаткою певної конфігурації. Гвинтові палі мають високу несучу здатність. Вона досягається завдяки лопаткам по всій довжині стовбура палі. При закручуванні такої палі грунт не розпушується, а навпаки ущільнюється з кожним наступним витком. Це гарантує стабільність і безпеку конструкції.

При монтажі пальового фундаменту ділянка залишається цілою і після монтажу не залишається ніяких відходів. Гвинтові палі - дуже технологічне рішення, адже:

 • будівництво об'єкта на палях можна починати відразу після їх монтажу;
 • складний ландшафт, схил і водонасищенний грунт для гвинтового фундаменту не є проблемою;
 • загвинчування можливо як машинним, так і ручним способом;
 • в майбутньому можна збільшити площу забудови, змонтувавши додаткові палі.
Гвинтові палі мають більший строк служби за умови дотримання технологій виробництва, монтажу і правильного режиму експлуатації.

Компанія PILLAR пропонує гвинтові палі для будівництва пальових фундаментів. Ми виробляємо, проектуємо і монтуємо свайно-гвинтові фундаменти в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

Гвинтові палі під дім
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
Фундамент домів
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
проектування фундаменту під дім
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент будинку на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
розрахунок фундаменту під дім
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Фундамент під дім в Україні
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ МАЛОПОВЕРХОВОГО БУДІВНИЦТВА

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ДІМ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для малоповерхових споруд встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ДОМУ

Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконують проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону