Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ГАРАЖІ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ГАРАЖІВ

Пальово-гвинтовий фундамент знайшов широке застосування при зведенні легких будівель, до яких відноситься і гараж. Це пояснюється рядом причин:

 • монтаж паль можна проводити протягом всього року при будь-якій погоді;
  пальовий фундамент надійний і довговічний;
 • для деяких типів грунту пальово-гвинтовий фундамент є єдиним рішенням;
 • після монтажу паль не залишається будівельного сміття;
 • установка гвинтових паль займає від 1 до 3 днів і відразу після їх установки можна зводити гараж;
 • збереження цілісності ландшафту і робочої ділянки;
  висока міцність конструкції.
Гараж на гвинтових палях дуже зручно зводити в місцях, де комунікаційні мережі пролягають близько до поверхні землі і де є проблеми з під'їзними дорогами для будтехніки. У цих випадках використання гвинтових паль є справжнім порятунком. Крім того гвинтові палі вирішують проблему складного рельєфу і нестабільності ґрунту. Одним з найбільших переваг свайно-гвинтового фундаменту є його здатність сприйняти на себе вагу майбутньої споруди відразу після монтажу.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту гаражів і проводить розрахунки фундаменту для гаражів. Проектування фундаменту гаражів також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для гаражів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ГАРАЖУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

проект фундаменту гаражів
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент гаража на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ГАРАЖ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для гаражів встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ГАРАЖІВ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

 • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в найкращій якості.
 • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
 • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
 • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
 • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.