Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ГІДРОСПОРУДИ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ


Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ГІДРОСПОРУД

Завдяки тому, що оцинковані палі не схильні до корозії, вони успішно застосовуються при будівництві фундаменту для гідроспоруд. До гідроспоруд відносять пірси, причали, мости і маяки.

Будівництво фундаменту на воді досить проблематично. Однак процес зведення фундаменту значно спростився і став комфортніше з появою спеціальних удосконалених технологій.

Для монтажу фундаменту ідеально підходять гвинтові палі. Гвинтові палі безперешкодно входять на необхідну глибину і в будь-який водонасичений грунт.

Для монтажу гвинтових паль наявність рівного грунту в прибережній зоні не обов'язково: вони без проблем монтуються на будь-якій поверхні і мають при цьому високу стійкість і безпеку.

Оптимальний час для монтажу гвинтових паль для гідроспоруд - зима. У цю пору року палі угвинчуються в грунт через лунки і немає необхідності в установки понтонів, що економить час і знижує витрати.

Компанія PILLAR пропонує гвинтові палі для будівництва фундаментів для гідроспоруд. Ми виробляємо, проектуємо і монтуємо свайно-гвинтові фундаменти для гідроспоруд в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ГІДРОСПОРУД

Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Всесезонність
Фундамент на геошурупах може встановлюватися незалежно від пори року і погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без використання понтонів.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ПРИКЛАДИ РОБІТ
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ ГІДРОСПОРУД

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.


Монтаж
Пальові фундаменти для малоповерхових споруд встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ГІДРОСПОРУД

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для гідроспоруд дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вашої гідроспоруди зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.