Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

ГВИНТОВІ ПАЛІ

Замовити розрахунок

ЩО ТАКЕ ГЕОШУРУП?

Геошуруп PILLAR
Геошуруп PILLAR - це гвинтова паля другого покоління, яка вдає із себе трубу з лопатями спеціальної конфігурації. Завдяки такій конструкції геошуруп легко проникає в грунт методом загвинчування.
Фланець геошурупа
Оголовок або фланець геошурупа - це та частина палі, яка з'єднується з ростверком. Фланці мають кілька різновидів, залежно від особливостей споруди. Палі з оголовками-фланцями поставляються в готовому (зібраному, звареному, завершеному) вигляді, що виключає наявність Порізочний і зварювальних робіт на будмайданчику при з'єднанні стовбура палі з фланцем.
Гвинтові частина
Спіральна конструкція з безперервним витком полегшує установку і демонтаж геошурупа, а також монтаж в найважчі грунтові умови. Кут нахилу витків забезпечує швидку і просту установку, а загальна площа витків гарантує максимальну несучу здатність.
Площа спирання, несучої частини, становить:
0,1194 м2 для FH 76 х р1050мм;
0,1753 м2 для FH 89 х р1500мм;
0,2132 м2 для FH 108 х р1700мм.
Це забезпечує надійне сприйняття великих навантажень
Кований конус
Кований конус менше схильний до деформації і дозволяє з легкістю проходити перешкода під землею. А так само дозволяє виробляти монтаж максимально точно в будь-якому типі грунту.
Кований конструктив конуса:
Виключає руйнування конусної частини при екстремальних умовах монтажу;
Дозволяє проводити монтаж більш точно.
Захист від корозії
Геошурупи Pillar покриті гарячому цинком як зовні, так і всередині, що забезпечує стійкість до корозії і додає необхідну надійність і довговічність. Експлуатаційний термін оцинкованого геошурупа становить близько 120 років.
Товщина цинкового покриття становить 70 ± 10 мкм. Палі покриваються гарячим цинком як зовні, так і зсередини, шляхом занурення в ванну з
розплавленим цинком (460`C) що виключає потребу в заповненні цементнопесчаной сумішшю.
Нанесення покриття регламентується DIN EN ISO тисячі чотиреста шістьдесят одна (ГОСТ 9.307)

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Гвинтові палі - відмінне рішення при будівництві на заболочених, піщаних і водонасичених грунтах. Гвинтовий фундамент застосовується вже досить давно. Ще в 19 столітті гвинтові палі почали успішно застосовуватися в США і Англії при будівництві маяків та інших інженерних споруд.

Сьогодні, завдяки надійності, міцності і стабільності, фундамент на гвинтових палях один з найбільш популярних видів фундаменту як в малоповерховому будівництві при зведенні дерев'яних будинків, лазень, саун, парканів та воріт, так і при зведенні гідро- і промислових споруд.

Це пояснюється тим, що монтаж гвинтових паль можна проводити вручну або з використанням малогабаритної техніки. Перший варіант особливо зручний в місцях, де використання техніки сильно обмежена або зовсім неможливо. До того ж зведення пальово-гвинтового фундаменту майже безшумне, що важливо при його монтажі в житлових кварталах і в міських умовах. Фундамент на палях має масу переваг перед класичним фундаментом:

 • швидкість зведення. Час зведення пальово-гвинтового фундаменту складає 1-3 дні;
 • зведення фундаменту можливо на складних і нестабільних грунтах, в тому числі на болотистих, обводнених і глинистих грунтах;
 • великий термін служби. При правильній експлуатації термін служби гвинтового фундаменту становить понад 100 років;
 • монтаж фундаменту на гвинтових палях не змінює природного ландшафту і не чинить негативний вплив на навколишнє середовище;
 • установка можлива в важкодоступних місцях і навіть на схилах;
 • монтаж фундаменту може здійснюватися в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах;
 • гвинтові палі мають високу несучу здатність;
 • можливість розширення споруд, шляхом установки додаткових паль для прибудов;
 • можливе повторне використання гвинтових паль;
 • поліпшена вентиляція підпілля завдяки відкритому фундаменту;
 • гвинтовий фундамент готовий прийняти проектному навантаження відразу після зведення;
 • фундамент на палях не потребує гідроізоляції і зберігає цілісність грунту і кореневу систему рослин на ділянці.
Правильно зведений пальово-гвинтовий фундамент забезпечує будівлі надійну основу на будь-якому грунті.
Компанія PILLAR складає проект фундаменту на гвинтових палях, готує креслення фундаменту на гвинтових палях і проводить розрахунки фундаменту на гвинтових палях. Проектування фундаменту на гвинтових палях також входить в наші послуги. Купити гвинтові палі в Україні тепер стало просто!

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.
гвинтові палі купити
Монтаж гвинтових паль під КТП
СЕС 5,7 МВт в Дніпропетровській обл.