Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
КАРКАСНІ БУДИНКИ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ КАРКАСНОГО БУДИНКУ

Каркасний будинок на гвинтових палях все більше користується популярністю, адже технологія зведення каркасного будинку досить проста в реалізації. Крім того вона не вимагає особливої планування. Завдяки цьому строки і витрати на будівництво житла значно зменшуються.

Важкий фундамент енергоємний. Гвинтові палі вигідніше бетону при їх використанні на схилі, в водонасиченому і просідаючих ґрунтах, а також взимку.

Палі під каркасний будинок вкручуються в будь-який грунт. При цьому можна вибрати будь-яку ділянку землі з практично будь-яким ландшафтом. Одне з головних переваг гвинтових паль для каркасних будинків - відсутність необхідності рити котлован і використовувати бетон.

Гвинтовий фундамент для легкої будівлі - відмінний варіант, адже гвинтові палі легко кріпляться до його каркасу.

Компанія PILLAR допоможе скласти проект фундаменту каркасного будинку, підготувати креслення для фундаменту будинків з каркаса і провести розрахунки фундаменту для каркасного будинку.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для каркасних будинків в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ КАРКАСНОГО БУДИНКУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

розрахунки фундаменту для каркасного будинку
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент каркасного будинка на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
проект фундаменту каркасного будинку
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
основа для будинків з каркаса
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
гвинтові палі для будинків з каркаса
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
проектування фундаменту каркасного будинку
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
креслення для фундаменту будинків з каркаса
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД КАРКАСНИЙ БУДИНОК

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для каркасних будинків встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ БУДИНКІВ З КАРКАСУ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.