Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ЛАЗНІ

Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЛАЗНІ

Будівництво лазні має ряд особливостей. При зведенні лазні велика увага приділяється монтажу фундаменту. Зазвичай лазні мають невелику вагу і тому не сильно навантажують фундамент і грунт. У цьому випадку оптимальним рішенням при будівництві будуть гвинтові палі для лазні.

Щоб зробити вірні розрахунки фундаменту для лазні, потрібно враховувати багато факторів:

  • Глибину промерзання грунту;
  • Рівень затоплення талими водами;
  • Склад грунту;
  • Рівень снігових покривів в зимовий час;
  • Вагу лазні і вітрові навантаження.
Гвинтові палі застосовуються при зведенні багатьох споруд, тому що пальовий фундамент легкий і дуже практичний. Саме завдяки цим якостям гвинтовий фундамент для лазні користується великою популярністю. Використання гвинтових паль для лазні - оптимальне рішення для швидкого будівництва. Пальовий фундамент для лазні зводиться за простою технологією закладення.

При монтажі фундаменту для лазні необхідно вжити необхідних захисних заходів і провести гідроізоляцію підлоги. Завдяки такій гідроізоляції фундамент лазні буде несприйнятливий до вологи. Перш за все лазню на гвинтових палях потрібно захистити від снігового покриву, який збирається поблизу стін і викликає вогкість. При виборі облицювального матеріалу приділіть велику увагу матеріалу з високою гідро-і теплоізоляцією. Так ви отримаєте лазню з теплим покриттям і з високою вологостійкістю.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту лазні, готує креслення фундаменту для лазні та проводить розрахунки фундаменту для лазні. Проектування фундаменту лазні також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для лазні в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ЛАЗНІ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

мелкозаглубленний фундамент для лазні
Монтаж фундамента за 48 часов
Один геошуруп монтируется до 15 минут. Приступить к строительству здания можно сразу же, после окончания монтажа пилларов. После установки, фундамент дома на винтовых сваях, не требует усадки, так как после завинчивания геошурупов уплотняется грунт, становясь способным выдержать вес дома.
розрахунки фундаменту для лазні
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
фундамент для лазні 3х4
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
фундамент для лазні 6х6
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
гвинтові палі для лазні з бруса
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
палі для лазні
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ЛАЗНЮ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для лазні встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ЛАЗНІ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.