Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
МАЯКИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ МАЯКІВ

Маяк залишався головним орієнтиром для моряків протягом багатьох століть і не дивлячись на розвиток технологій, маяк і зараз грає важливу роль в мореплавстві. Гвинтові палі для маяків почали використовувати в Англії ще з середини 19 століття. Деякі маяки на гвинтових палях, побудовані в той час, діють і понині. Це доводить їх довговічність і міцність.

При зведенні маяків часто застосовують гвинтові палі. Будівництво маяків зазвичай відбувається в воді або в водонасичених грунтах, які дуже нестабільні і взагалі не благоволять будь-яким спорудам.

В даному випадку гвинтові палі для маяків - оптимальне і розумне рішення. Вони відмінно підходять для складних типів грунту і мають гарну міцність і стійкістю: лопаті гвинтових паль щільно фіксуються в грунті і рівномірно розподіляють навантаження. Маяк на гвинтових палях не боїться сильного вітру та інших суворих погодних умов.

Гвинтові палі для маяків покривають цинком, що робить їх невразливими до корозії і згубного впливу солоної води. Термін служби гвинтових паль становить понад 100 років при правильному монтажі і дотриманні технології виробництва.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту маяків, готує креслення фундаменту для маяків і проводить розрахунки фундаменту для маяків. Проектування фундаменту маяків також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для маяків в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ МАЯКІВ

проектування фундаменту маяків
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
фундамент для маяків
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
креслення фундаменту для маяків
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
основа для маяків
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
проект фундаменту маяків
Всесезонність
Фундамент на геошурупах може встановлюватися незалежно від пори року і погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без використання понтонів.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД МАЯКИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту мостів виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для причалів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під мости займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ МАЯКІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для гідроспоруд дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вашої гідроспоруди зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.