Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
МОНТАЖ ГЕОШУРУПІВ ВЗИМКУ

Можливість проведення монтажу в зимову пору року - одна з ключових особливостей гвинтового фундаменту на геошурупах Pillar.
Так як, для формування гвинтового фундаменту не потрібно використовувати бетон, а пов'язані з ним мокрі роботи виключаються. Відпадає потреба використовувати додаткові антиморозні присадки, дотримуватися технологію зимової заливки бетону з цілодобовим обігрівом залитого фундаменту.
Виключаючи ці процеси, ви значно економите бюджет і час будівництва фундаменту.
Теж саме можна сказати і про роботу з промерзлих грунтом, виїмку якого потрібно здійснити за допомогою важкої техніки. Так само варто пам'ятати про важкопрохідні заміських доріг в зимову пору року для важкої будівельної техніки і бетонного міксера.
Особлива шуруповідная конструкція палі дозволяє закручувати її навіть в промерзлому грунт, який прорізається різьбовій навивкой.
Як тільки геошуруп зайшов в грунт на проектну глибину, сили морозного обдимання не роблять на нього будь-якого згубного впливу, пов'язаного із зимовим коливанням рівня поверхні грунту. Геошуруп міцно фіксується різьбленням в стабільному грунті нижче глибини промерзання, що не піддається спучуванню.
Таким чином будівництво фундаменту взимку за допомогою геошурупов Пиллар-Україна є оптимальним рішенням.