Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

МОНТАЖ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ

Замовити розрахунок

УСТАНОВКА ГВИНТОВИХ ПАЛЬ

Монтаж гвинтових паль здійснюється тільки після розрахунків конструктора, за результатами яких монтажній бригаді надається план пальового поля або проект фундаменту.
Залежно від типу грунту і місцевості монтаж гвинтових паль може відбуватися як ручним так і механізованим способом.
Монтаж геошурупів відрізняється в кращу сторону від монтажу всіх інших видів фундаментів. Вкручувати завжди зручніше і надійніше, ніж забивати.

При монтажі гвинтових паль ми використовуємо три методи проведення робіт, що дає нам можливість вибрати оптимальний метод для кожного конкретного випадку:

  1. Ручний метод монтажу за допомогою насадки і профільних труб-важелів. Цей метод дозволяє закручувати геошурупи середньої довжини 2-3 метра;
  2. Електро-механічний метод за допомогою так званого "електропальововерта". За принципом загвинчування цей метод нічим не відрізняється від ручного методу;
  3. Гідравлічне навісне обладнання, яке встановлюється на різного роду крани, навантажувачі, трактори і навіть самохідні бурові установки. Використання цього методу можливе за умови прохідності будмайданчика для такого виду техніки. За допомогою цього методу можна монтувати геошурупи довжиною до 7 - 8 метрів.
Ручний метод монтажу
Електро-механічний метод монтажу
Гідравлічне навісне обладнання для монтажу
Пальовий фундамент можна монтувати цілий рік, він екологічний і не шкодить навколишньому середовищу, оскільки не змінює природний ландшафт і не вимагає проведення складних земляних робіт. Крім цього він універсальний і застосовується для будівництва малоповерхових будівель, гідро- і промислових споруд і об'єктів інфраструктури на будь-якому грунті і з великим перепадом висот. Повітряна подушка, яка утворюється під спорудою, перешкоджає появі вогкості і зберігає тепло.

Компанія PILLAR пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПРО МОНТАЖ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ