Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
МОСТИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ МОСТІВ

Фундамент для мостів на гвинтових палях - один з популярних видів опор. Цей вид фундаменту має безліч переваг:

 • фундамент для мостів на гвинтових палях дуже стабільний і стійкий. Міст на такому фундаменті не качається;
 • такий фундамент надійний і може зводитися на піщаному грунті. За рахунок глибокого занурення в грунт гвинтові палі не зміщуються;
 • монтаж гвинтового фундаменту проводиться в найкоротші терміни, тому що проведення земляних робіт не потрібно;
 • зведення фундаменту на гвинтових палях можна здійснювати взимку. У зимовий сезон монтаж гвинтових паль для мостів найбільш переважний, тому що можна обійтися без понтонів. Це знижує витрати;
 • на гвинтових палях можна зводити тимчасові конструкції. Гвинтові палі для мостів легко витягуються з грунту і їх можна використовувати повторно.
Після установки гвинтового фундаменту можна відразу ж зводити полотно моста і не чекати усадки опор.

У місцевості, де переважають сильні перепади висот, використання гвинтових паль в якості опор фундаменту для моста єдино вірне рішення. Крім того гвинтові палі для мостів незамінні в місцях з мулистим і обводненим ґрунтом.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту мостів, готує креслення фундаменту для мостів і проводить розрахунки фундаменту для мостів. Проектування фундаменту мостів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для мостів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ МОСТІВ

основа для мостів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
креслення фундаменту для мостів
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
розрахунки фундаменту для мостів
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
проект фундаменту мостів
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
фундамент для мостів
Всесезонність
Фундамент на геошурупах може встановлюватися незалежно від пори року і погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без використання понтонів.
проектування фундаменту мостів
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД МОСТИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту мостів виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для причалів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під мости займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ МОСТІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для гідроспоруд дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вашої гідроспоруди зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.