Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ОПОРИ АВТОНОМНОГО ОСВІТЛЕННЯ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ОПОР АВТОНОМНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Вуличне освітлення є невід'ємною частиною будь-якого населеного пункту. Крім того освітлення приватної власності також стало сьогодні важливою необхідністю для комфортного проживання. Для швидкого зведення опор автономного освітлення відмінно підходять гвинтові палі. Вони мають ряд переваг перед залізобетонним фундаментом:

 • швидкість монтажу, що особливо важливо для міських вулиць;
 • використання гвинтових паль можливо практично на будь-яких типах грунтів;
 • монтаж можливий в умовах обмеженого простору. Це важливо при наявності тротуарів і доріг;
 • простий демонтаж при встановленні тимчасових опор освітлення;
  підвищена довговічність;
 • монтаж можна проводити в будь-який час року і при будь-якій погоді;
 • висока корозійна стійкість пальово-гвинтового фундаменту.
Крім геошурупов ми виробляємо також і оцинковані опори для освітлення висотою 6 метрів. Така опора складається з 2 частин по 3 метри кожна. У комплект також входить рамка під сонячну панель і кронштейн для світильника. Встановлюється така опора на наш геошуруп. Збірка і підключення такої опори з урахуванням фундаменту займає 3-4 години.

ККомпанія PILLAR становить проект фундаменту опори освітлення і здійснює розрахунки фундаменту опори освітлення. Проектування фундаменту опори освітлення також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для опор освітлення в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ОПОР АВТОНОМНОГО ОСВІТЛЕННЯ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні і бетонні роботи.
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Мобільність
При необхідності пальово-гвинтовий фундамент можна розібрати і зібрати на іншій ділянці. Заливний фундамент даною особливістю не володіє.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Приступити до будівництва фундаменту опор можна відразу ж після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент опор на гвинтових палях не вимагає усадки, тому що після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, який стає здатним витримати вагу будинку.
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, монтаж гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ОПОРИ АВТОНОМНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаженнях майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибини їх занурення. Залежно від зібраних навантажень, з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту опор автономного освітлення, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти опор автономного освітлення монтуються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти монтажу гвинтових паль: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ОПОР АВТОНОМНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

 • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в найкращій якості.
 • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
 • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
 • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
 • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за прийнятними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.