Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ОПОРИ ЛЕП
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ОПОР ЛЕП

Використання гвинтових паль для опор ЛЕП зменшує часові витрати на зведення фундаменту.

Гвинтові палі для ЛЕП можна монтувати на болотистих і водонасичених ділянках в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.

Опора ЛЕП має чотири несучі стійки. Під кожну з стійок вгвинчуються гвинтові палі, які утворюють пальовий кущ. На встановлені палі монтується металевий ростверк з опорним черевиком для кріплення стійки. Завдяки пальовим кущам досягається висока надійність і стійкість конструкції.
Переваги свайно-гвинтового фундаменту для опор ЛЕП:

  • швидкість зведення. Монтаж гвинтових паль не займає багато часу і здійснюється в рази швидше ніж зведення класичного фундаменту;
  • монтаж гвинтових паль можна здійснювати навіть в замерзлий ґрунт, що робить виконання монтажних робіт всесезонними;
  • прокладання ЛЕП можливе по болотах, тому що палі для ЛЕП не схильні до корозії і не бояться грунтових вод;
  • зведення гвинтового фундаменту можливо в міських і обмежених умовах. При цьому наявні підземні комунікації не є перешкодою для монтажу гвинтових паль.
Компанія PILLAR становить проект фундаменту ЛЕП, готує креслення фундаменту для ЛЕП і проводить розрахунки фундаменту для ЛЕП. Проектування фундаменту ЛЕП також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для ЛЕП в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ОПОР ЛЕП

геошурупи для леп
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для опор ЛЕП дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
основа для леп
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент для опор ЛЕП на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах.
проект фундаменту леп
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
проектування фундаменту леп
Відсутність шуму і вібрації
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
розрахунки фундаменту для леп
Удобство и простота
Минимальное количество дополнительных строительных материалов и техники. Удобство доставки на объект. Минимальный риск нарушения технологии.
фундамент для леп
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ОПОРИ ЛЕП

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту опор ЛЕП виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти опор ЛЕП встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під опори ЛЕП займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ОПОР ЛЕП

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для опор ЛЕП дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для опор ЛЕП зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.