Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

PILLAR – ВІДГУКИ

  • /

Андрій Скиба
Компанія Avenston: Промислові сонячні електростанції.
Компанію PILLAR ми вибрали з тієї причини, що у них несхожа на всі конструкція з геошурупамі під столи. Вона ексклюзивна і практично ніде не використовується в сонячній енергетиці. PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все в строк. Поставка матеріалів і монтаж все на професійному рівні. У нас залишилися хороші враження, сподіваємося на подальшу співпрацю. Побудувати вже не 5 МВт, а, щоб рахунок у нас йшов на десятки.

Через неможливість використання установки, яка робить фундаменти із залізобетонних вдавлюваних паль, було прийнято рішення зробити пальовий фундамент на геошурупах. З компанією PILLAR ми зробили вже три фундамента. Цей фундамент є четвертим. Компанія PILLAR показала себе як надійний партнер: якісне виконання шурупа і швидке виконання робіт.

Мартиненко Андрій Олександрович
Компанія ТММ-Енергобуд: Будівництво та реконструкція щогл ЛЕП.
Богдан Новіков
Компанія AES Solar: Промислові сонячні електростанції.
У нас були побоювання, що палі не зможуть витримати навантаження столів. Ми провели ряд тестів після чого побачили, що це буде найправильніше і швидке рішення. Команда професіоналів, хлопці швидко реагують швидко розуміють вирішення питань, розуміють глобальність цих питань. Відбулися моменти щодо усунення дефектів в монтажі, на даний момент компанія Pillar додатково виїхала і все усунула.
Ми зіткнулися з проблемою грунтових вод, бо об'єкт будівництва знаходився в 15 метрах від річки Дніпро. Перед нами стояли два варіанти вирішення цієї проблеми: або виконати капітальний фундамент з водозниженням, або ж використати швидкозводимий легкий фундамент на геошурупах. Перший варіант виявився тривалим за часом і дуже витратним, тому вибір був зроблений на користь технологій на геошурупах.
Денис та Ігор
Компанія Steelco: Каркасні житлові будинки і будівлі комерційного призначення.
Андріанов Максим
Компанія Life House Building: Будівництво екологічних будинків і виробництво панелей з соломи.
Використовуємо гвинтові палі-геошурупи для зведення фундаментів. Співпрацею більш ніж задоволений, з хлопцями завжди легко і просто працювати. Отримуємо дуже швидкі розрахунки і всі необхідні креслення. І найголовніше - відповідальне ставлення до кожного проекту.