Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ПІРСИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ПІРСІВ

Існують два види пірсів за способом влаштування: стаціонарні і плавучі. Стаціонарні пірси жорстко закріплені щодо землі. Найшвидший і надійний спосіб зведення стаціонарного пірсу - монтаж фундаменту на гвинтових палях.

Гвинтові палі для пірсів мають масу переваг:

 • монтаж таких паль відбувається швидко і економить час;
 • установка гвинтового фундаменту здійснюється безшумно і без будівельного сміття;
 • установка можлива на будь-якому рельєфі і в водонасиченому грунті;
 • якщо ділянка не дозволяють використовувати техніку, монтаж гвинтових паль для пірсу можна зробити вручну;
 • гвинтові палі для пірсу не бояться сильних підводних течій, тому що їх можна вкрутити на достатню глибину для стійкості до навантажень в будь-якому напрямку;
 • при необхідності готовий пірс можна перенести в інше місце або подовжити його додатковими палями.
Найкращий пора року для зведення пірсу - зима. У цю пору року немає необхідності використовувати понтони, що знижує витрати на будівництво. Необхідні роботи можна без проблем виконувати на льоду, просто пробуривши лунки.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту пірсів, готує креслення фундаменту для пірсів і проводить розрахунки фундаменту для пірсів. Проектування фундаменту пірсів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для пірсів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ПІРСІВ

Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Всесезонність
Фундамент на геошурупах може встановлюватися незалежно від пори року і погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без використання понтонів.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ПІРСИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту мостів виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для причалів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під мости займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ПІРСІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для гідроспоруд дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вашої гідроспоруди зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.