Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

ПОСИЛЕННЯ ФУНДАМЕНТУ ГВИНТОВИМИ ПАЛЯМИ

Замовити розрахунок

ЗМІЦНЕННЯ ФУНДАМЕНТУ ГВИНТОВИМИ ПАЛЯМИ

Необхідність додаткового посилення старого фундаменту споруди може виникнути з ряду причин.
Найчастіше виникають такі проблеми як: часткове руйнування підстави, утворення тріщин. Це відбувається при тривалій експлуатації будівлі, а також з-за переміщень грунту, перевищення розрахункового навантаження на фундамент або порушення технології при будівництві.
Так само підсилювати фундамент доводиться при зміні конструкцією споруди. Наприклад, при надбудові другого поверху, або при установці важкого устаткування в цеху, яке вимагає додаткового фундаменту.
Зміцнення або посилення фундаменту гвинтовими палями це доробка вже наявного підстави, яке по одній з описаних вище причин не може нести навантаження від споруди. Для цієї мети по периметру будівлі на впритул до існуючого фундаменту монтують геошурупи на глибину обпирання в добре несучі шари грунту.
При посиленні фундаменту використовують спеціалізовану техніку для монтажу паль. Якщо ж під'їзд техніки до будівлі неможливий, тоді монтаж можна виконати вручну.
Для розподілу навантаження між усіма змонтованими геошурупамі використовується сталевий або залізобетонний ростверк. Що допомагає рівномірно розподілити сприйняту навантаження між усіма палями.
Посилення фундаменту геошурупамі відбувається за рахунок монтажу додаткових сталевих балок, які спираються на ростверк і розташовуються під стінами будівлі. Тобто все навантаження будови в кінцевому підсумку перерозподіляється на між старим і новим фундаментом.

ПОСИЛЕННЯ СТАРОГО ФУНДАМЕНТУ