Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ПРИЧАЛИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ПРИЧАЛІВ

Якщо ваш будинок стоїть на березі річки або ж ви плануєте будувати його на березі озера, то без причалу не обійтися. В якості фундаменту для причалу використовують оцинковані гвинтові палі.

Причал на гвинтових палях має цілу низку переваг:

 • гвинтові палі для причалів - дуже довговічні. Завдяки цинковому покриттю вони служать 120 років;
 • палі для причалів виключають качку і захищають його від розмивання;
 • монтаж причалу на гвинтових палях економить час. Гвинтові палі легко вкручуються в водонасичений грунт і не шкодять екології. З цієї причини причали на гвинтових палях можна встановлювати навіть в природоохоронних зонах;
 • причал на гвинтових палях можна без проблем підняти над водою на бажану висоту;
 • причал на гвинтових палях рекомендується монтувати взимку. У зимовий час установка додаткових понтонів не потрібно, що знижує витрати. Робітники можуть без проблем ходити по льоду і загвинчувати палі в грунт через лунки.
Крім того гвинтові палі відмінно вирішують проблему підходу до води на крутих берегах.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту причалів, готує креслення фундаменту для причалів і проводить розрахунки фундаменту для причалів. Проектування фундаменту причалів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для причалів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ПРИЧАЛІВ

основа для причалів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для гідроспоруд дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
палі для причалів
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх у водоймах.
проектування фундаменту причалів
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
розрахунки фундаменту для причалів
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
фундамент для причалів
Всесезонність
Фундамент на геошурупах може встановлюватися незалежно від пори року і погодних умов. При цьому взимку зводити фундамент для гідроспоруд навіть простіше, тому що палі можна монтувати з льоду без використання понтонів.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ПРИЧАЛИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту причалів виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для причалів встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під причали займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ПРИЧАЛІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для гідроспоруд дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вашої гідроспоруди зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.