Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

ПРОЕКТУВАННЯ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ

Замовити розрахунок

ПРОЕКТУВАННЯ ФУНДАМЕНТУ

Проектування пальового фундаменту - справа досить важлива і вимагає професійних знань, серйозного підходу і великого досвіду. Щоб здійснити проектування, необхідно спершу провести ряд важливих досліджень: геологічних і геодезичних. Результати цих досліджень залежать значною мірою від інженерно-геологічної будови ділянки, а також фізико-механічних властивостей ґрунтів. Це дозволяє зрозуміти як грунт сприймає навантаження у вигляді фундаменту і будівлі, яка стоїть на ньому. Крім того ці дослідження дозволяють провести аналіз напластувань ґрунтових шарів і вказують рівень підземних вод. Це допоможе провести всі необхідні розрахунки.

Проектування пальового фундаменту здійснюється за певною схемою:

  • спершу проводиться аналіз несучих якостей грунту;
  • розраховується навантаження від маси самої споруди, а також експлуатаційні і снігові навантаження на фундамент;
  • після збору всіх навантажень і вивчення ґрунтів на ділянці, інженер підбирає відповідні палі і їх кількість, беручи до уваги особливості ділянки.
Якщо грунти мають неоднорідну структуру, то монтаж гвинтових паль необхідно проводити на різну глибину.

Для визначення структури і щільності ґрунту проводяться геологічні вишукування. Це дозволяє зрозуміти які грунти залягають на ділянці і які з них несучі, виявити наявність твердих порід і уникнути непередбачених проблем при монтажі паль. Від розуміння того, який грунт переважає, залежить і вибір виду загвинчування паль.

Глибина загвинчування паль може залежати від того, на якій глибині знаходяться несучі шари грунтів. Обґрунтований вибір паль, проведення геологічних вишукувань, облік конструктивних особливостей будівлі і зазначення можливих навантажень при проектуванні - запорука надійного і стабільного фундаменту.

Розрахунок фундаменту, його оптимізація під конкретну споруду і умову на ділянці - важка робота інженера-конструктора. Конструктор виключає всі ризики, які пов'язані з осіданням, деформацією і руйнуванням фундаменту і споруди.

Розрахунок будь-якого надійного фундаменту вимагає проведення інженерно-геологічних вишукувань на будівельному майданчику. Це дає розуміння, як ґрунти сприймають навантаження і які з них є несучими. Потім проводиться збір і розрахунок навантажень. Тут враховується вага самої споруди, снігове навантаження по покрівлі і експлуатаційні навантаження від людей, меблів і техніки по перекриттях. Після того як навантаження будівлі пораховані, їх передають на фундамент. Фундамент вираховується за несучою здатністю кожної палі. Зібравши всі навантаження, легко зрозуміти, яку вагу буде нести фундамент. Геологія ж дає зрозуміти, як навантаження сприйматимуть грунти на ділянці.

Компанія PILLAR здійснює проектування пальового фундаменту по всій території України. У наші послуги входять проектування фундаменту вітрогенераторів, проектування фундаменту мостів, проектування фундаменту складу, проектування фундаменту будинку і проектування фундаменту під сонячні батареї. Також ми здійснюємо проектування фундаменту пірсів, проектування фундаменту цеху, проектування фундаменту опор, проектування фундаменту сонячних панелей, проектування фундаменту для споруд інфраструктури, проектування фундаменту елеватора, проектування фундаменту ангарів і проектування фундаменту щогли зв'язку.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПРО ПРОЕКТУВАННЯ ФУНДАМЕНТУ