Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

ПРОМИСЛОВІ СПОРУДИ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД

Фундамент будь-якої будівлі несе на собі основне навантаження його надземних конструкцій і передчасне руйнування фундаменту призводить до аварійних ситуацій. При зведенні фундаменту для промислових споруд пред'являються підвищені вимоги.

Одним з найбільш надійних і безпечних фундаментів для промислових споруд є пальово-гвинтовий фундамент. Такий фундамент:

 • швидко зводити. Швидкість установки фундаменту дозволяє максимально зменшити простої виробництва;
 • має високу міцність і навантажувальні параметри;
  має високу надійність і безпеку;
 • можна звести практично на будь-яких грунтах;
 • має високу довговічність і стійкий до корозії;
 • виключає земляні роботи або мінімізує їх;
 • при необхідності можна використовувати повторно;
 • екологічний і не завдає шкоди навколишньому середовищу і ландшафту;
 • можна встановлювати при будь-якій погоді і в будь-яку пору року.
Гвинтові палі готові сприйняти повне проектне навантаження відразу після монтажу.

Сьогодні цей тип фундаменту застосовується при будівництві багатьох промислових об'єктів: ангарів, виробничих цехів, складів, елеваторів, опор ЛЕП, електрогенераторів, щогл зв'язку, сонячних панелей, дитячих майданчиків, мостів і опор автономного освітлення.

Компанія PILLAR пропонує гвинтові палі для будівництва фундаментів для промислових споруд. Ми виробляємо, проектуємо і монтуємо свайно-гвинтові фундаменти для промислових споруд в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД

Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для промислових будівель дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах, наприклад, для зведення вітрогенераторів, опор газопроводу і нафтопроводу, щогл ЛЕП, веж зв'язку, фундаментів під колони одноповерхових промислових будівель і інших об'єктів.
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ПРИКЛАДИ РОБІТ
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ПРОМИСЛОВІ СПОРУДИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту промислових будівель виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для промислових будівель встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові споруди займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для промислових будівель дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для промислових будівель зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.