Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
САУНИ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ САУНИ

Будівництво сауни має ряд особливостей. При зведенні сауни велика увага приділяється монтажу фундаменту. Зазвичай сауни мають невелику вагу і тому не сильно навантажують фундамент і грунт. У цьому випадку оптимальним рішенням при будівництві будуть гвинтові палі для сауни.

Щоб зробити вірні розрахунки фундаменту для сауни, потрібно враховувати багато факторів:

  • Глибину промерзання грунту;
  • Рівень затоплення талими водами;
  • Склад грунту;
  • Рівень снігових покривів в зимовий час;
  • Вагу сауни і вітрові навантаження.
Гвинтові палі застосовуються при зведенні багатьох споруд, тому що пальовий фундамент легкий і дуже практичний. Саме завдяки цим якостям гвинтовий фундамент для сауни користується великою популярністю. Використання гвинтових паль для сауни - оптимальне рішення для швидкого будівництва. Пальовий фундамент для сауни зводиться за простою технологією закладення.

При монтажі фундаменту для сауни необхідно вжити необхідних захисних заходів і провести гідроізоляцію підлоги. Завдяки такій гідроізоляції фундамент сауни буде несприйнятливий до вологи. Перш за все сауну на гвинтових палях потрібно захистити від снігового покриву, який збирається поблизу стін і викликає вогкість. При виборі облицювального матеріалу приділіть велику увагу матеріалу з високою гідро-і теплоізоляцією. Так ви отримаєте сауну з теплим покриттям і з високою вологостійкістю.

Компанія PILLAR складає проект фундаменту сауни, готує креслення фундаменту для сауни та проводить розрахунки фундаменту для сауни. Проектування фундаменту сауни також входить в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для саун в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ САУНИ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

розрахунки фундаменту для сауни
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент сауни на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
проектування фундаменту сауни
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
креслення фундаменту для сауни
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
гвинтові палі для сауни
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
основа для сауни
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД САУНУ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для саун встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ САУНИ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.