Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ЩОГЛИ ЗВ'ЯЗКУ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЩОГЛ ЗВ'ЯЗКУ

Для поліпшення якості зв'язку оператори з кожним роком будують нові щогли зв'язку. Таке будівництво пов'язане з деякими труднощами, адже монтажні роботи проводяться часто в польових умовах. До того ж такі умови ускладнює повна або часткова відсутність транспортної інфраструктури. У цьому випадку використання бетону занадто витратно і зведення щогли зв'язку може затягнутися. Виходом з цієї ситуації може стати пальово-гвинтовий фундамент.

Фундамент для щогл зв'язку на гвинтових палях - універсальне рішення. Такий фундамент для щогл прекрасно монтується в будь-яких умовах: на глинистих, болотистих, піщаних грунтах і на ухилах і нерівностях.

Гвинтові палі для щогл мають наступні переваги:

  • зведення фундаменту займає лічені дні, що дозволяє не вибиватися з графіка будівництва;
  • монтаж фундаменту на гвинтових палях можна здійснювати у будь-яку пору року;
  • гвинтові палі не сприйнятливі до сил морозного здимання і стійкі до деформацій;
  • пальово-гвинтовий фундамент для щогл зв'язку можна без проблем зводити на складних грунтах і рельєфах.
Компанія PILLAR складає проект фундаменту щогл, готує креслення фундаменту для щогл і проводить розрахунки фундаменту для щогл. Проектування фундаменту щогл також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для щогл зв'язку в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ЩОГЛ ЗВ'ЯЗКУ

фундамент для щогл
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для опор ЛЕП дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
проект фундаменту щогл
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент для опор ЛЕП на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах.
гвинтові палі для щогл
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
геошурупи для щогл
Відсутність шуму і вібрації
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
палі для щогл
Удобство и простота
Минимальное количество дополнительных строительных материалов и техники. Удобство доставки на объект. Минимальный риск нарушения технологии.
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ЩОГЛИ ЗВ'ЯЗКУ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту опор ЛЕП виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти опор ЛЕП встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під опори ЛЕП займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ЩОГЛ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для щогл зв'язку дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для щогл зв'язку, зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.